Alina Addams 💃🏻

Фарба для волосся безаміачна Oyster Cosmetics Freecolor Natura

Фарба для волосся безаміачна  Oyster Cosmetics Freecolor Natura


🖤Я багато експериментувала. Звичайно пробувала фарбувати волосся у салоні краси, але для мого (чорного) кольору (тон 1.0) суттєвої різниці я не помітила, тому продовжую робити це самостійно.

🧖‍♀️Роблячи професійне фарбування в салоні я мала можливість підгледіти, якими чином та якими матеріалами здійснюється професійне фарбування. Тому вирішила придбати їх собі та самостійно спробувати, а далі велика кількість пошуків відповідної фарби й вуаля я нарешті її відшукала.

🏃‍♀️Коли купувала про неї майже не було інформації, тому відношу себе до першопроходців.

Тепер про саму без аміачну фарбу Oyster Cosmetics Freecolor Natura:

✅Постійно її купую, тому однозначно вона мені подобається.

🎨На MakeUp гарно видно кожен колір, бо далеко не всі фарби для професійного використання надають можливість так гарно роздивитися колір (ті, хто працюють у сфері колористики й так мають можливість роздивитися колір та знають формули за якими поєднується фарба з окислювачем, тому й пишуть "тільки для професійного використання" й дають мінімум інформації).

🌸Через те що фарба без аміачна вона приємно пахне, бо в часи моїх перших фарбувань запах виїдав очі та дурманив розум.

💧Консистенція густіша ніж у багатьох подібних фарб, тому самостійно трохи складніше її наносити ніж інші, але вона того варта.

🔥Використовую у поєднанні з окисником цього ж виробника 10  vol, гарно зафарбовує відрослі корені (сивини не маю).

💎Волосся після цієї фарби наче після ламінування, м'яке та блискуче.

🤗Колір поступово вимивається, але виглядає природно і приємно, для без аміачної фарби це нормально.

🖤Завдяки цій фарбі змогла відростити довге волосся.