Ya_Yulia

Рум‘яна NARS - ORGASM

Рум‘яна NARS - ORGASM

Давно замислювалась над покупкою цих рум'ян у свою колекцію і очікування були дуже високими. Після затесту та користування даними рум'янами виявилось дуже багато "але".

Рум‘яна NARS - ORGASM
Рум‘яна NARS - ORGASM

У мене мініатюрка даного косметичного продукту. Пакування - 10/10. Дуже гарне і лаконічне, пластик хороший, матовий, але на ньому будуть видно всі відбитки.

Сам відтінок нейтрального рожевого кольору з золотистим шимером, якого доволі багато у продукті. Кому точно не підійде ❌ :

є зайвий рельєф на шкірі - шимери підкреслять усі недоліки.

створить додатковий об'єм на щічках - усі шимерні рум'яна додають додатковий об'єм, тому обличчя може виглядати більш круглим.

Про продукт: і ось найбільше розчарування. Продукт не дуже пігментований - з одного боку, це добре, адже майже неможливо неможливо нанести дуже багато засобу на обличчя, але потрібно бути готовим нашаровувати продукт 2-3 рази.

На свотчі відтінок виглядає доволі гарно, особливо, у макро. На шкірі ж "вау" ефекту я не побачила.

Є декілька більш бюджетних аналогів, наприклад, у L'oreal: доступний мас-маркет, пігментація краща і результат на шкірі майже той самий. У NYX також знайдуться схожі за властивостями продукти.

Аналоги, які на мій погляд схожі, а також більш якісні на відміну даного продукту :)

Справа-наліво :

  1. Nars
  2. L'oreal
  3. Wibo

Ya_Yulia
4
Підписники
0