SomovaFM

Олівець для брів від Maybelline #testinmakeupclub

Олівець для брів від Maybelline #testinmakeupclub
Олівець для брів від Maybelline #testinmakeupclub

У боксі було одразу два олівчики різних відтінків: 04 Medium brown та 05 Deep Brown (якого доречі немає на сайті).
Спрешу мені навіть здалося, що 04 буде занадто світлим для мене і я була налаштована на 05 колір. Але на ділі виявилось навпаки. Medium brown більш природньо виглядає на моїх бровах (можливо ви і не бачите великої різниці на фото, проте я на обличчі це бачу). Так як я фарбую брови, не часто користуюся олівцями, проте ось на свіже пофарбовані підійшов би саме Deep Brown аби зробити чіткіший контур.

Самі олівці тверді та не дуже пігментовані, як мені здалося на початку. Я вже було розчарувалась і думала що вони нічого не профарбують, проте дарма, завдяки цьому вони не виглядають масляною пелиною на бровах та не склеюють їх. Тож ними можна ніжно підкреслити форму та злегла додати кольору бровам.

Олівець для брів від Maybelline #testinmakeupclub
Олівець для брів від Maybelline #testinmakeupclub

Олівчики мають свою щіточку на ковпачках, але вона виявилась жорсткою. Щіточка дуже дряпає шкіру та розтушовувати нею олівець на бровах не зручно і не приємно. Стійкість середня. За рахунок своєї не щільної текстури вони не розмазуються по обличчю та не осипаються.