#testinmakeupclub - УРА, я теж виграла бокс!

#testinmakeupclub - УРА, я теж виграла бокс!

Гарна коробочка, красиве пакування, а що ж в боксі?

В боксі 5 засобів для догляду за волоссям та тілом, а саме:

  • Крем для рук з ланоліном Mermade Banana Nirvana Travel Size
  • Щоденний шампунь для всіх типів волосся H.Q.Beauty Daily Care Shampoo
  • Маска для захисту кольору волосся H.Q.Beauty Keep Hair Color Mask
  • Матувальний тонік для обличчя Joko Blend Mattifying Face Tonic
  • Гідрофільна олія-гель для обличчя Joko Blend Hydrophilic Cleansing Oil-Gel

Розкажу детальніше про використання кожного засобу.

  • Аромат - банановий, не хімозний, приємний, відчутний при нанесенні, але зникає з рук швидко.
  • Консистенція - легка, кремова
  • Колір - пастельно-жовтий
  • При нанесенні крем добре розподіляється по рукам, одразу після нанесення є невелика липкість, через хвилину-дві зникає, плівку не залишає на руках
  • Доглядаючі властивості - добре зволожує руки, але не надовго, до наступного миття, для дуже сухих рук, потрібно щось серйозніше
  • Формат - 29 мл, маленька зручна баночка, не займатиме багато місця в сумочці

Мені крем сподобався, зручний формат.

Хочете чисте волосся з шикарним об"ємом? Тоді цей шампунь для Вас!

Шампунь має зручний дозатор. Економний у використанні.

Прозора густа консистенція, добре піниться та класно вимиває волосся.

Я мию голову через день, маю в"юнке пофарбоване волосся до плечей. І помітила хороший прикорневий об"єм після миття та відчуття чистоти волосся напротязі цих двох днів. Шампунь має приємний ненав"язливий трав"яний аромат.

Мені шампунь дуже сподобався.

Маска для волосся має яскраво виражений аромат дешевих чоловічих парфумів, який важко перебити навіть після сушки волосся.

Але сама маска класно доглядає за волоссям, тож я згодна потерпіти аромат.

Густа, економна, білого кольору.

Добре розподіляється по волоссю.

Після сушки волосся шовковисте і доглянуте.

В парі з шампунем цього бренду працює чудово.

У мене шкіра вікова, більш схильна до сухості, тому матувати мені нічого. Але тонік все ж вирішила спробувати.

Після нанесення на шкіру обличчя тонік викликає печіння, яке досить довго відчувається. Алергічної реакції в мене не було, то ж на тому і дякую. Зволоження обличчя після застосування тоніку для себе не виявила. Засіб має різкий лимонний аромат.

Для себе плюсів у цьому тоніку не виявила, то ж далі користуватися не буду, щоб не нашкодити.

Купувати не рекомендую.

Гідрофільна олія-гель має густу щільну консистенцію рожевого кольору та приємний ягідний аромат.

Використовувала цей засіб для зняття макіяжу: туш для вій Мейбелін та олівець для брів, помада. Туш змиває погано. Після контакту з водою емульгується, але залишає жирну плівку на обличчі, доводиться добре вмиватися пінкою.

Це моє перше знайомство з гідрофільною олією, не вважаю його вдалим.