Oleksandra_S

#testinmakeupclub враження про декоративну косметику з beauty-box

#testinmakeupclub враження про декоративну косметику з beauty-box
  1. Тінт для губ зволожувальний O’BAYS Tint Balm. Гарний склад, ніжний рожевий колір на губах, запах нагадує полуничну жуйку з мого дитинства. Відчуття на губах мені не сподобалось, я звикла до бальзамів для губ, яких майже не відчуваєш. Дочці сподобався, мабуть стане її надбанням)
  2. Блиск для губ зволожувальний Laboratoire Professionnel Care Lip Gloss, відтінок 102. Колір кораловий, дуже насичений, пігментований, виглядає гідно. Красивий колір, але зовсім не мій. На губах відчуття липкості, не можу до нього звикнути. Доведеться знайти йому нову власницю.
  3. Хайлайтер пудровий для обличчя O’BAYS Luminizer Highlighter, відтінок Ivory. Порівняла його зі своїм старим добрим theBalm Mary-Lou Manizer Highlighter & Shadow. O’BAYS дуже крихкий, розсипається, коли намагаєшся набрати його пензликом, тому може краще буде пальцями. З Mary-Lou Manizer такої проблеми немає, він досить cпресований і дуже економний. O’BAYS світліший, особливо підійде обличчю без засмаги, блищить на шкірі, виглядає гарно.
  4. Туш для вій подовжуюча Maybelline New York Lash Sensational Sky High, Cosmic Black. Непогана туш у своєму ціновому сегменті. Подовжує вії, об'єму особливо не додає, силіконова пряма щіточка, непогана, але я полюбляю вигнуті, мені так зручніше. Взагалі на віях виглядає досить натурально, якщо звичайно не наносити багато шарів, тоді буде виглядати неохайно.
  5. Точний олівець для брів зі щіточкою Maybelline New York Express Brow Shaping Pencil, відтінки 04 Medium brown, 05 Deep brown. Ці олівці я точно залишу собі. Відтінки не дуже й відрізняються між собою, але 04 ближче до сірого, а 05 трохи більше до шоколадного. Обидва підійдуть дівчатам зі світлим та русявим волоссям. Тверді, навіть дуже, але я не шанувальниця м'яких, які треба ще пензликом розтушовувати. Не дуже пігментовані, але виглядають дуже натурально, ніколи й не скажеш, що брови підмальовані, а не свої рідні натуральні. Отож, олівці мені сподобалися найбільше з усіх продуктів у боксі. Але то є справа смаку. Маю надію, що мій досвід стане вам у пригоді.
#testinmakeupclub враження про декоративну косметику з beauty-box
#testinmakeupclub враження про декоративну косметику з beauty-box
#testinmakeupclub враження про декоративну косметику з beauty-box
#testinmakeupclub враження про декоративну косметику з beauty-box
#testinmakeupclub враження про декоративну косметику з beauty-box
#testinmakeupclub враження про декоративну косметику з beauty-box
#testinmakeupclub враження про декоративну косметику з beauty-box
#testinmakeupclub враження про декоративну косметику з beauty-box
#testinmakeupclub враження про декоративну косметику з beauty-box
#testinmakeupclub враження про декоративну косметику з beauty-box