Polina

Еволюція мого макіяжу) #showhowitwastomakeupclub

Еволюція мого макіяжу) #showhowitwastomakeupclub
Еволюція мого макіяжу) #showhowitwastomakeupclub
Еволюція мого макіяжу) #showhowitwastomakeupclub
Еволюція мого макіяжу) #showhowitwastomakeupclub

Почнемо екскурс в історію мого макіяжу:

  1. Це січень 2022 року: Мейку максимально мінімально консилер від чорних кіл та крапелька туші, а ну й ще гель для вкладання брів...
  2. 22 лютого 2022,о ...це переломний момент мого життя... Але тут ми про це ще не знаємо, тому стрілочки, блиск та консилер)
  3. Березень 2022 ...постійні істерики та нерозуміння того, що очукує далі, тому багатство консилеру, крапля хайлайтеру, стрілочки ,блиск та туш) Доречі, з постійними переїздами досить Зручно використовувати 2 в одному: з однієї сторони рідкий хайлайтер-з іншої консилер у стіку.
  4. Квітень 2022: мої стрілочки знов кудись зникли, знову нейчурал лук: консилер, туш,гель для вкладання брів та блиск...
Еволюція мого макіяжу) #showhowitwastomakeupclub
Еволюція мого макіяжу) #showhowitwastomakeupclub
Еволюція мого макіяжу) #showhowitwastomakeupclub
Еволюція мого макіяжу) #showhowitwastomakeupclub
  1. Травень 2022: проблемна зона, як завжди- ніс, постійні проблеми з ним, отже, постійні цяточки.Тут у мене туш, гель для вкладання брів(деречі, хоча він і дає білі хлоп'я,але ним користуватися набато легче, ніж милом, але, може, то лише моя думка)
  2. Червень 2022: тут мене понесло на якісь більш-менш яскраві макіяжи захотілося тіней, які я вже викладала в пості(Eveline), туш, дуже багато хайлайтеру, тінт, гель для брів)
  3. Липень 2022: стрілочки вже робила не підводкою,а тінями,мені тоді це дуже подобалось, ніби якийсь східний мотив...це так незвично
  1. Вересень 2022: тут я ну дуже щаслива,бо життя почало нарешті йти своїм чередом,а отже,мій мейк також став більш насиченим, витонченим та гарним) У мене на цьому фото якийсь відкритий погляд, із дуже гарно прокрашеними стрілочками та віями...
  2. Жовтень 2022: небагато тіней у складці, щоб відтинити очі, стрілочка та блиск
  3. Листопад 2022: дуже дивний мейк,оці всі експерименти...мені зовсім не личить стрілочка в кутку ока, якось дивно виглядає,а ще й губи намалювала так, ніби вони на пів обличчя😅😂
  4. Грудень 2022: я вже максимально радісна, новорічний настрій, а отже, намалювала дуже блискучі оченята, ще й крапельку на щоки) Виглядає дуже яскраво та святково😍
  1. Січень 2023. Іншого фото я не знайшла та вирішила замалювати квіткою)Мейк: хайлайтер, консилер,тональна основа, невеликі стрілочки та туш) Я обожнюю, коли хайлайтеру багато, щоб виглядало дууужее блискуче
  2. Лютий 2023

Стрілочки та небагато хайлатеру

Березень 2023

Нарешті я знайшла свій ідеальний мейк,мені нарешті усе подобається.Є й контурінг, й консилер,й хайлайтер,дуже довгі стрілочки та найголовніше - помада!Ну то просто любов😍

Ось я й знайшла основні елементи ідеального макіяжу -усе повинно бути, але усе в міру) Зараз мені дуже подобається мейк . Усім гарних експериментів, цікавих образів та найгарніших макіяжів💫