Pilirina 💛💙

#testinmakeupclub моя розпаковка довгоочікуваного б’юті-боксу

#testinmakeupclub моя розпаковка довгоочікуваного б’юті-боксу
#testinmakeupclub моя розпаковка довгоочікуваного б’юті-боксу
#testinmakeupclub моя розпаковка довгоочікуваного б’юті-боксу

Нарешті у мене дійшли руки розібрати мою б'юті-коробочку та написати новий відгук. У боксі Make up більшість продуктів виявилися корисними для мене і я активно їх використовую. За що дуже вдячна організаторам конкурсу.

Косметика упакована в прикольну коробочку зі стружкою, яку у подальшому можна використовувати для зберігання своїх штучок або подарунка.

Ну, почнемо оглядати, що ж всередині мого кіндер-б’юті-боксу? 🥚😉

#testinmakeupclub моя розпаковка довгоочікуваного б’юті-боксу
#testinmakeupclub моя розпаковка довгоочікуваного б’юті-боксу

Туш у стильному, пластиковому футлярі. Вважаю, що вона не поступається люксовим продуктам. Дуже сподобалася силіконова кісточка-конус та сам колір - насичений, чорний-чорний. Love ❤️. Туш класно розділяє вії, не віддруковується на верхніх повіках, не обсипається і не розмазується. Алергії немає. А що ще потрібно чекати від неі? Задоволена як слон.

По текстурі нагадують твердий олівець для очей. У руці лежать ідеально, зручно користуватися. Але як на мене відтінки надто холодні, не дивлячись на те, що це Brown. На фото олівчик Medium Brown. Deep трішки темніше. Буквально на пару тонів. Впевнена, у цих олівчиків є маса прихильників, я люблю трішки тепліші відтінки і м’якшу структуру. Але користуватися буду точно обома відтінками. Олівців для брів мало не буває. На фото туш, олівець для брів, бальзамчик та трішки хайлайтеру.

Хайлайтер для обличчя. Має дуже ніжну, пудрову текстуру, дає делікатне сяяння на обличчі та натуральний ефект. Я трішки засмутилася, чесно кажучи, коли відкрила бокс, бо хайлайтер був розбитий, але все одно дякую Make up за можливість затестити новий для мене, український бренд, виготовлений на замовлення ТОВ «Мейкап Трейдінг». Якість достойна. І хотілося б відмітити аромат - приємний, косметичний, не нав’язливий. Цим продуктом точно буду користуватися.

Універсальний рожево-персиковий відтінок, який підійде всім.

Липкий.

Чи то «холодить», чи пече - трішки незрозуміло, але відчуття норм. Скоріше за все, це - максимайзер на основі кислот, тому така реакція відразу після нанесення на губи. На мені він персиковий. Світлий.

Зараз це мій must have, який завжди у моїй сумочці. Який де він крутезний! Натуральні складові, цей божественний аромат, зволожувачі властивості, приємний смак. А найголовніше - український виробник! Супер! O’BAYS - моє нове відкриття. Wow! ❤️ Цей товар просто варто спробувати. Victoria's Secret поки відпочиває у косметичці. На фото бальзамчик при денному світлі. Плюс всі продукти з боксу)