MAXIMOVA🌷

Фарбую брови вдома.📍Покрокова інструкція.

Фарбую брови вдома.📍Покрокова інструкція.

Почну з того, що фотоматеріали для цього відгуку готувала не один день, створювала колажі і взагалі дуже старалась. Та в останню мить мені прийшла в голову думка перевірити виробника, адже фарба закінчується і замовляла я її давно. Країна виробник наш ворог😑, тому не звертаємо увагу на упакування, а відгук сприймаємо, як загальну інструкцію для подібних продуктів. Доречі, порадьте фарбу, яка буде працювати подібно до цієї, бажано не за всі гроші світу🙏

Фарбую брови вдома.📍Покрокова інструкція.

Я знаю свою форму брів, тому без страху користуюсь фарбами. Люблю коли після фарбування на шкірі залишається тінт. З цією фарбою я знайшла для себе потрібний підхід, щоб досягти бажаного ефекту.

Розводжу фарбу з окислювачем та одразу наношу на брови (аплікатором паличкою, яка йшла в наборі). Гарно проходжусь під волосками, щоб фарба прилягала всюди до шкіри. Потім ватними паличками зачищаю лишнє. Рука вже набита і весь процес займає 2 хвилини.

  1. Брови до.
  2. Нанесена фарба, має одразу світлий колір.
  3. Через 10 хвилин вона темніє і я ватною паличкою знімаю фарбу у місцях де хочу світліший відтінок - це початок брови та частина верху.
  4. Через 5 хвилин знімаю фарбу ватними дисками, а потім водою.

Таким чином виходять виразні бровки з природнім виглядом. Після фарбування ходжу 3 дні фіксуючи брови тільки прозорим гелем. А зазвичай підмальовую ще помадкою.

Фарба, окислювач, ємність для змішування, паличка, інструкція.

Додаю декілька фарб, які популярні на мейкап. Можливо хтось ними користувався або іншими?) буду рада вашим рекомендаціям 😊