Mbubka

Я від неї такого не чекала …

Я від неї такого не чекала …

Шукала скульптор і хайлайтер а знайшла золото 😍

По списку

  1. Запах,думала що запаху не буде відчутно, але одразу відкривши запах відчутно , віддушка є. Але не заважає. Приємно.
  2. Пігментація. Достатня , для тих хто любить натуральність то вау, але можна нашаровувати.
  3. Бронзер . Красивий,без нарікань. Блискітки майже не видно при нанесені на обличчя.
  4. Рум’яна . Нарешті я знайшла свої рум’яна.😍! Для світлих дівчат це знахідка.(на мою думку) Порівнявши з румʼянами ламель(402) ці більш рожеві, тому що ламель мають в собі трохи коричноватий відтінок, і з ними легше переборщити ( мені здавалось що нанесла не рум’яна а бронзер ) А з цієї палетки рум’яна виглядають дуже натурально .
  5. Хайлайтер. Кра-си-во. Але для когось блискітки можуть виглядати трішки великоватими. Але все ж виглядають акуратно (знову ж якщо не нанести забагато)
  6. Скульптор . За свою ціну дуже навіть не погано , але сильно темні тіні навряд вам вдасться зробити.
  7. Упаковка. Чесно переживала щоб нічого не розбилось при доставці, але все ок. Пластик якісний, закривається добре.

Я від неї такого не чекала …

Моя оцінка 10/10

Найкраща бюджетна палетка для контурингу.🫰🏼