rubywoo

консилер на кожен день

консилер на кожен день

Привіт!

Побачила, що мій консилер от-от закінчиться, тому вирішила написати саме про нього. Хоч захоплення він в мене не викликав, але і посварити немає за що 👐🏻

  • у мене відтінок 05 - fair
  • не сушить, дуже комфортний
  • непогано перекриває
  • не скатується (закріплюю завжди пудрою)

Я не чекаю від бюджетного консилеру, що він повністю перекриє мої синяки, та і загалом, на кожен день користуватися дуже щільними засобами не моя історія. Тож, той результат який ви побачите нижче, в цілому, мене влаштовує.

Багато дівчат пише, що жовтий дуже добре справляється з синячками, і якось я придбала такий відтінок... але чи то консилер був не дуже, чи то не той жовтий обрала 😁 Щось мені воно не сподобалось, ні як виглядає, ні як перекриває, тож ледве його закінчила, і повернулася до своїх світлих відтінків ))

Якщо хочете більш щільне покриття, треба нанести консилер, не тушуючи, почекати доки він трохи "схопиться", а потім пальчиком чи пензлем не розмазуючими, а прихлопуючими рухами розподілити по шкірі. Коли поспішаю, то одразу тушую, не чекаючи ))

Загалом, консилер мені сподобався. Так, це не щось неймовірне, але за свою ціну доволі хороший засіб 🤍