#Свідомакраса або Лайфхаки які допоможуть розумно споживати 💚🕊️

#Свідомакраса або Лайфхаки які допоможуть розумно споживати 💚🕊️

Моє свідоме споживання почалось рівно тоді, коли я полюбила мінімалізм. Коли розуміла, що не хочу мати багато баночок на всі випадки життя, а потім викидувати, тому що термін придатності вже вийшов (про це буде в одному з пунктиків). Коли продуктів ставало менше, я ставала більш прискіпливою до свого вибору, так як хотіла мати те, що буде повністю відповідати моєму запиту.

Маю кілька порад, які допомогли мені споживати свідомо, менше та без шкоди для природи.

  1. Свідоме споживання декоративних/доглядових продуктів, що не тестуються на тваринах, не шкодять природі та баночки яких підлягають обробці дуже важливо 🐿️
  2. Розумне споживання. Інколи перед покупкою нової помади або ще однієї баночки варто декілька раз подумати чи вона дійсно вам потрібна.
  3. Дуже круто, коли бренди піклуються про розумне споживання і пропонують замість повного продукту ( упаковка та вміст) можливість купити змінний вміст, тим самим мінімізують викиди ( в продуктах прикріпила те, що мала на увазі в цьому пункті).
  4. Перестала використовувати одноразові доглядові маски, так як вони дуже довго розкладаються.

Вважаю дуже класною цю ініціативу від Makeup, що піднімає таку важливу тему для планети. Це дає хорошу можливість дізнатися про те, як інші і поділитися своїми 🍀