OLEKSANDRA_G

#Свідомакраса Розумне споживання

#Свідомакраса Розумне споживання

Я вже 4 роки намагаюсь робити, як я вважаю, поки маленький внесок для нашої екосистеми, хочу робити більше і відразу ділюсь зі своїми рідними та знайомими

1. Купую засоби в упакуванні, яке підлягає переробці, використовую цей засіб до останньої каплі(за допомогою додавання невеликої кількості води), вимиваю упакування та використовую його повторно не один раз

2. Використовую дерев’яні ватні палички. Якщо тільки задуматися, ватними пластиковими паличками користуємось 30 секунд, а розкладатися вони будуть не один десяток років

3. Також користуюсь очищаючими засобами, які змивається водою(гідрофільна олійка, пінка для вмивання) і не потрібні ватні диски. Тоніки наношу руками, заодно можна зробити масаж обличчя

4. Купую бамбукові зубні щітки, так як їх потрібно змінювати регулярно

5. Я вдома вирощую таку рослину, як люфа-це еко губка, дуже крута штука, хто ще не купував, спробуйте

6. Дезодоранти використовую з органічних матеріалів (Алуніт)ви здивуєтесь, бо такий дезодорант служить набагато більше, ніж звичайний

7. Скраб для тіла роблю сама, з кави та морської солі, це навіть не важко

8. Паперові серветки та рушники замінюю на багаторазові текстильні рушники

9. Вимикаю воду, коли вона мені не потрібна, коли намилюю волосся, руки, змиваю макіяж

#Свідомакраса Розумне споживання

10. Замість пакетів використовую тканинну сумку

Збережемо планету разом🌎🌱