Mary

#Свідомакраса

#Свідомакраса

-Почну з того, що для здійснення покупок нам потрібна торбинка, а щоб вона дійсно була еко, купую багаторазові тканинні сумки, інколи сама шию, завжди тримаю в сумці декілька, місця багато не займає.

-Намагаюсь купувати засоби в упаковці, яка підлягає переробці та використовую багаторазово упакування, сортую та відношу в магазини, які беруть упакування на переробку

-Дивлюсь на склад засобів, намагаюсь брати більш натуральні та менше ПАР

-Роблю сама мило для рук, рідким користуюсь дуже рідко, тримаю тільки для гостей. Купую великий об'єм рідкого мила, розливаю дозововано у вже багаторазово використану тару

-Нещодавно для себе відкрила гідрофільну олійку, яка змивається водою і не потрібно користуватися ватними дисками, а коли дійсно вони мені вже потрібні, користуюсь половинками

-Дерев’яні ватні палички, це зручно, екологічно, але трішки дорожче, але давайте думати про свій вклад в нашу екосистему

-Дезодорантом користуюсь натуральним, його дійсно вистачає надовго, достатньо один раз спробувати, і вже не зможете по іншому

-Вирощую на балконі люфу, це екологічна губка, користується моя сім’я уже більше 5 років, і вони насправді не так швидко псуються

-Бамбукова зубна щітка, добре вичищає, раз в три місяці потрібно змінювати, а який вклад в екологію, якщо задуматись стільки пластикових ви б вже викинули

-Обожнюю скарби для тіла, ванночки для рук та ніг, тож також роблю сама скраби з натуральних компонентів: морської солі, кави, цукру, глини та з капельками масел на свій смак, і кожен раз у вас новий засіб для догляду, часу займає небагато

-Користуюсь лазерним епілятором, на заміну одноразовим бритвам, бо стільки там того пластику, страшно уявити стільки років вони будуть розскладатися (а починала с початку з багаторазових бритв зі змінними лезами, кожен раз купувала нові леза, а сама ручка була багаторазовою

Ще потрібно звичайно багато чого змінювати в своїх звичках, але не бійтеся змінюватися та вчитися, та буде чиста наша планета🌱🌎