Nata

#Свідомакраса

#Свідомакраса

Я також хочу поділитися своїми методами екологічного споживання, думаю що багато хто з дівчат також цим користується

Тож почну з того, що мої діти мене навчили своїми лайфхаками, і скажу щиро, спочатку було незвично, трішки проблематично, знайти більш менш екологічні засоби догляду

Перше, на що звертаю свою увагу тепер, це упакування(вторинна переробка), підтримую бренди, котрі використовують вторинну сировинну, знаю що складно і затратно брендам зайти на наш ринок і мати запит на продукцію, так як це впливає на ціну засобу

Велике дякую магазинам, які в себе відкривають скриньку, для збору вторсировини та подальшої її переробки

Вірю, що в нашій країні, сортування та переробка будуть звичайними буденними справами людей

Закінчився засіб, тару помила, висушила, складаю в коморі, щось використовую повторно (бо люблю купувати засоби в великих об‘ємах шампуні, гелі, мило, міцелярну воду, а потім розливаю в мініатюри, які займають менше місця на поверхні), щось відношу на переробку

#Свідомакраса

Закінчився засіб, тару помила, висушила, складаю в коморі, щось використовую повторно (бо люблю купувати засоби в великих об‘ємах шампуні, гелі, мило, міцелярну воду, а потім розливаю в мініатюри, які займають менше місця

Живу в селі, хто думає що це тут зробити неможливо, все можливо, якщо захотіти, так це займає деякий час, але ви ж миєте посуд, то можливо помити і тару (маленький секрет, пуста тара знадобляться в домогосподарстві, люблю тримати насіння квітів, рослин

А щоб засіб в великому об‘ємі не псувався, ділюсь зі своїми дітьми засобами, а вони зі мною. Ще не було такого, щоб засіб протермінувався

Для мене це вже звичайні звички використання: дерев’яні ватні палочки, тканинні багаторазові рушнички для обличчя і рук, замість крема для рук і ніг, користуюсь гліцерином(купую в великому об‘ємі), бо після городніх робіт шкіра потребує зволоження; Тримаю таку мініатюрку в упакуванні з другим життям

Косметикою не користуюсь, вирішила взагалі від неї відмовитись, тільки доглядовою

Коли є час, виготовляю для себе і сім‘ї шампуні, гелі, зубні пасти, мило, але в них є мінус, короткий термін придатності

І не забуваємо закривати воду, коли вона вам не потрібна.

Бо для нас вона є, а чи для подальших поколінь вона дістанеться в такому об’ємі, сумніваюсь

Всю свою ділянку засадила деревами, допомагаю нашій планеті, чим можу🌎

Nata
2
Підписники
0