OLena

Розумно споживати = менше коштів витрачати=бути свідомим #Свідомакраса

Розумно споживати = менше коштів витрачати=бути свідомим #Свідомакраса

Еко сумка

Пам'ятаю той момент коли в подарунок від Make Up мені прийшов шопер. Здавалося б звичайна собі торбинка з тканини, але вона надихнула все менше і менше використовувати пакети, менше купувати нові і зараз я взагалі не купую їх.

Вона тепер завжди зі мною і ніби приросла до мене😂 Йду в магазин - беру з собою, йду на мейк ап забирати посилки - беру з собою. Хто такий же?

А якщо порахувати скільки 💵 я зекономила на покупці пакетів і ще й зменшила використання пластику, хіба не круто?

Розумно споживати = менше коштів витрачати=бути свідомим #Свідомакраса

В дитинстві дивувалась великим пакетам молока в американських фільмах, тарою для прання. Такого в нас не було ще.

Але коли з’явились такі товари і у нас, то це вау. Економно, вигідно👌

Теж саме і з косметикою, побутовою хімією Краще візьму великий об‘єм засобу.

Якщо потрібно в подорож, якийсь тревел сайз в мене вже є тара, бо коли тобі вже майже 30 в тебе вже є спеціально відведене місце для всіх твоїх красивих і корисних баночок😁

Повторне використання пакування, тари для мене дуже зручне, бо витікає з минулого пункту. Коли я купую великі об’єми в мене є диспенсер куди я заливаю повторно мило.

Купила один гарний красивий скляний який мені подобаються і він мені і красивіший і таким чином я менше споживаю пластику.

Якщо це косметика, більше це відноситься до люксу чи просто дорогої доглядової косметики. Я залишаю баночки, які можна повторно наповнити.

Бо по-перше там офігенні баночки, які круто виглядають і по-друге це свідоме споживання👌