Polina

#Свідомакраса

#Свідомакраса

Усім подобається бачити гарні фото та відео з природи,але багато хто навіть не замислюється про екологію та забруднення, пов'язане з нераціональним використанням або недбалістю людей.

#Свідомакраса
  1. Сортувати сміття-це зовсім просте та зрозуміле правило,але небагато хто його дотримується....
  2. Не менш важливо використовувати кравтові пакети(я використовую шопер),які добре розкладаються та не забруднюють оточуючу середу
  3. При замовленні чогось з інтернету ,не викидати одразу коробку:її можна буде використати ще раз,але якщо й викидати, то тільки сортуючи її
  4. При замовленні якоїсь косметики зовсім недавно я побачила новинку від Sane ,яка мене дуже зацікавила ,вони зробили доглядову косметику в пакетиках,яку потім можна перелити в багаторазові пляшечки
  5. При замовленні та придбанні косметики я дивлюсь на те,щоб її не тестували на тваринах,бо вони-також частина природи
  6. Коли мию посуд, звертаю увагу на те,щоб вимикати воду, коли вона непотрібна ,наприклад,коли милю посуд
  7. Я ніколи не використовую та не замовляю більше косметики, ніж мені потрібно. У деяких моїх знайомих є такая думка, що чим більше косметики-тим краще,але по-перше,вона також має строк придатності,а по-друге ви її всеодно всю не використаєте,а пляшечки та пакетики вже будуть використані.
  8. Навіть якщо на вулиці немає смітника,можна донести сміття до іншої вулиці та викинути,адже в природі є багато пташок та тварин,які можуть потрапити в небезпеку через викинуте вами сміття .