Ксенія 💫

Легенда в кейсі візажистів. Делікатне сяйво!

Легенда в кейсі візажистів. Делікатне сяйво!

Епопея хайлайтерів триває вже дуже давно і лише його інтенсивність на обличчі змінює тенденції. Я не виняток. І 4,5 роки тому я зважилася на покупку того, що мріяла ще раніше. Це ТОП на той період хайлайтер від theBalm у відтінку Mary-Lou Manizer.

Об'єм продукту величезний (9.06гр), тому співвідношення ціни та об' єму для мене було адекватним. Вистачить, напевно, на все життя 😜 А про його чудові результати на шкірі хто тільки не говорив.

Термін придатності : з моменту відкриття 12 міс. Але сухі текстури можна і більше часу використовувати, вони не так швидко псуються на відміну від кремових.

Легенда в кейсі візажистів. Делікатне сяйво!
Легенда в кейсі візажистів. Делікатне сяйво!

У палітрі хайлайтерів існує 4 відтінки:

■Mary - Lou Manizer (має теплий підтон, бежево-пісочний. Делікатне сяйво);

■Bonnie - Lou Manizer Highlighter & Shadow (відмінність з попереднім - насичена пігментація та масляна текстура)

■Cindy - Lou Manizer (персиково-рожевий підтон. Це хайлайтер, рум'яна та шиммер в одному);

■Betty - Lou Manizer Luminizer (найтемніший тон, для смаглявих, (темношкірих) дівчаток).

Кожний з цих відтінків можна придбати як усі три в одній палетці (крім Bonnie), так і окремо, як повнорозмірні.

Я взяла у найбільш поширений відтінок, який називається Mary-Lou, відтінок шампанського. Він підходить максимально багатьом (окрім «біляночок» думаю).

Продукт хоча і сухої текстури, але на дотик шовковий, наче м'якенький, не порошить (через відсутність тальку у складі), коли набираєш пензлем. Розподіляється на шкірі чудово. Ступінь інтенсивності нанесення можна контролювати від насиченого до досить прозорого, ледь помітного, який надасть обличчю свіжості.

Помол дуже дрібний, як шовковиста пудра, з додаванням неймовірної краси частинок, що переливаються на сонці. Це не дешеві блискітки.

Як би я не намагалася зловити цей ракурс, але камера не дуже хотіла це робити (... але повірте на слово - це можна дивитися вічно😍

Не потрібно боятися хайлайтера. При правильному нанесенні він з вас не зробить ні новорічну ялинку на робочому місці в ранковий час, ні підкреслить нерівності на шкірі.

Але важливо дотримуватися деяких правил у нанесенні. Перший момент – це наношу на вже припудрене обличчя. На шкіру, де тільки тон, мені не подобається. Хайлайтер лягає нерівно і погано розподіляється.

Друге. Я наношу натуральним пензлем, невеликого розміру, форма більше схожа на смолоскип. Пензлик не повинен бути щільно набитий, краще м'який, пухнастий. Або ж такий, який нагадує віяло.

Саме невеликий розмір пензлика дозволяє мені особисто нанести theBalm Mary-Lou Manizer Highlighter & Shadow на ті ділянки, які вимагають підсвічування, а саме: область трохи вище вилиці, носик, під бровою, бокові сторони чола. І як би вже застаріле, але люблю я і над галочкою верхньої губи трохи нанести. Загалом найшвидший і повсякденний макіяж виглядає так у мене.

Якщо ви боялися за можливість «переборщити» або взагалі новачок з такими продуктами, то можете не перейматися. Це делікатне сяйво на обличчі, сама "ніжність". Також, я використовую його і як тіні для повік, коли зовсім немає часу на повноцінний мейк.

Я дуже задоволена, що колись його придбала.. жалкую, що не зробила цього раніше).

Сподіваюсь, була корисною.

З повагою, Ксенія ✨