Коденчук Карина

#Свідомакраса чи Як зберегти дім, в якому ми живемо

#Свідомакраса чи Як зберегти дім, в якому ми живемо
#Свідомакраса чи Як зберегти дім, в якому ми живемо
#Свідомакраса чи Як зберегти дім, в якому ми живемо

Моє особисте піклування про довкілля почалося з мандрівки до родини друзів, що мешкали в Германії. Для підлітка-школярки спочатку було незвично вимикати воду, поки чистиш зуби, поки наносиш шампунь тощо. Але це ті перші кроки в зміні менталітету, які я надалі вдосконалюю з геометричною прогресією.

Сортування сміття, насправді, не марудна, а така важлива справа. Відмова від пластику й поліетиленових пакетів на користь паперових чи спеціальних багаторазових тканинних сумок-шоперів – це корисний тренд (у мене вже ціла колекція таких, під будь-який аутфіт☺️).

Щоразу як замовляю доглядову або декоративну косметику, я дивлюся, аби вона не тестувалася на тваринах. Але, на жаль, іноді однієї позначки кролика недостатньо, тому я проводжу власні розслідування. Довіряй – та перевіряй. У цьому плані справжнім відкриттям для мене став бренд Weleda із суперськими продуктами та з веганськими компонентами.

Хто потурбується про наш дім – планету Земля – якщо не ми? Хочеш змінити світ навколо? Тоді почни з людини в дзеркалі!

#Свідомакраса чи Як зберегти дім, в якому ми живемо
#Свідомакраса чи Як зберегти дім, в якому ми живемо
#Свідомакраса чи Як зберегти дім, в якому ми живемо

Мистецтву немає меж. Тому з одноразових масок я роблю... Квіточки, які складаю в штучні букети.