Олівець для очей Bourjois khol and contour

Олівець для очей Bourjois khol and contour

Початок в мене як завжди, шукала якось хороший олівець для очей і побачила цей на знижках 🤣
Враження від нанесення:
Олівець дивний, інколи не хоче малювати по шкірі і лягає з пробілами, але в мене комбінована шкіра і повіки теж жирняться, можливо в тому і проблема. Нормально малює тільки якщо сильно притискати його до шкіри, що на очах вкрай сумнівне задоволення. На слизову лягає краще, але не тримається там взагалі. Миттєво відбивається всюди куди тільки можна і зникає звідти протягом п'яти хвилин. Для розтушованої стрілки підходить добре, зверху закріплюю тінями, щоб він нікуди не дівся і не поплив (спойлер, він все одно попливе 🤣) Олівець не восковий, в складі на першому місці гідрогенізована пальмова олія.
Плюси:
✅Нормальна ціна на знижках
✅Не викликає подразнення
Мінуси:
❌Важкість нанесення
❌Погана стійкість. Якась іронія, бо на олівці пише, що він має бути extra-long wear 👍
❌Повна ціна 😬
❌Поки підстругаєш, стержень в олівці зламається три рази
❌Сріблясті букви неякісні, стираються дуже швидко. Це псує зовнішній вигляд олівця і дратує мене так само як і його стійкість
Висновки:
Колір 004 дуже класний, надзвичайно гарний нейтральний коричневий. Не скажу, що він супер поганий, але його стійкість на дві години дуже засмучує. Мені подобається, що від нього не печуть очі і він ніякого дискомфорту не викликає. Хоча, змивати потім його дуже весело, бо він хоч і розмажеться всюди, але стерти його під очима важко, забивається у всі мімічні зморшки😅 Ну таке, другий раз не придбаю.

Олівець для очей Bourjois khol and contour