Оla Melnik

#Свідомакраса конкурс , який надихає для свідомого споживання

#Свідомакраса конкурс , який надихає для свідомого споживання
  • Думаю багато хто бачив відео з кроликом на якому тестували косметику. Тоді намагалися відійти від косметики , що тестуєтися на тваринах. Але , на жаль , час іде і всі ми забуваємо про те, що світ навколо нас страждає постійно.
  • тестування косметики на тваринах
  • Від викинутого сміття на вулиці ,
  • сміття у водоймах
  • а ще більше сміття в океанах
#Свідомакраса конкурс , який надихає для свідомого споживання
#Свідомакраса конкурс , який надихає для свідомого споживання

Наше не свідоме використання пластику, викинуте на вулиці сміття, не сортування сміття- це все робить боляче нашій екологіі. Нікого не хочу образити, це свідомий вибір кожної людини. Але все ж ми можемо допомогти нашій планеті, розкажу на свому прикладі , що роблю я ( в мене тато йог та вегатеріанець , тому з малечку вчив з любов'ю відноситись до природи та навколишнього середовища:

  • моя сім'я дуже давно сортує сміття
  • ми не користоємося пластиковими пакетами , а всі користуємося шопера або пакетами з переробленого паперу (вони щей коасно виглядають )
  • всю зламану техніку ( батарейки, акамулятори) віддаємо на переробку, в мене знайомі навіть одноразки збирали використані і робили ліхтарики хлопцям ЗСУ
  • я надаю перевагу повторному використанню різних ємностей, не збирати смітник дома, але для менемкраще помити одну пляшечку і використати ще раз, ніж купувати нову кожен раз (якщо ми саме говоримо саме для пляшечок для води)
  • намагаюся користуватися менше вологими серветками , тому що вони дуже довго розкладаються. Хоча чесно раніше постійно ними користувалася, тому що зручно
  • обираю косметичні продукти, упакування яких підлягає переробці, або складаєтися частково з переробленої сировини. Ще ви можете ппревірити чи є на ваших косметичних продуктах, такий знак (фото прикріплено нижче)

Отакий в мене не великий списочок, того чим я намагаюся про навколишнє середовище. Поділіться , будь ласка, тим , що Ви робите. Буду рада почути нову інформацію для себе, та добавити щось нове у своє життя.