inspirit_inspires

Огляд 4 відтінків лаку Golden Rose Color Expert

Огляд 4 відтінків лаку Golden Rose Color Expert

Всім серцем люблю цю марку, дешево, але інколи якість перевищує ціну, тому буду тестувати їх продукти і далі 🥰

Огляд 4 відтінків лаку Golden Rose Color Expert

Оскільки у мене з нігтями трішки піпець з самого дитинства і по ним хоч полоси як по дереву рахуй, де я нормально їла вітамінки, а де ні, то врятую тебе і твоє почуття естетичного від споглядання макрозйомок 😅

Пензлик зручний, гарний, не лізе, пакування приємне та якісне, наклейки не злазять погуляти, закривається добре, поклала всі ці лаки в улюблену білу косметичку і на всі 100% їм вірю 🍀

В один шар ці лаки ну ніяк не пляшуть і швидко злазять з нігтів, тому тільки в два шари, тільки хардкор 💪

Карамельный лак цікаво виглядає на сонечку, такий насичений, так і захотілося купити собі баночку солоної карамельки і закритися однією в кімнаті з чашкою чаю 😏

📆 Тримається до 4 днів.

Моя оцінка: 4/5, на кожний день, до всього личить, але мабуть до тону моїх рук трішки не підходить.

Шикарний колір в два шари, темний, насичений, дуже його люблю, але треба дуже обережно з ним поводитися, бо залишає рожеві сліди на шкірі 🤫

📆 Тримається 4-5 днів

Моя оцінка: 5/5, я закохана, і це невиліковно 😍

Довго не могла на нього вирішитися, в інтернеті він то одного кольору, то іншого. Але купила і зовсімне пожалкувала!

Дуже складний та цікавий колір, коливається від карамельного, рожевого до коричневого, улюбленець після 80-го

📆 Тримається 4 дні

Оцінка: 5/5, бо на це заслуговує!

Де цей відтінок пішов не туди... Полосить, рідкий, наноситься погано, сохне дуже довго, порівняно з його братами. Колір дуже гарний, але сам лак...

Їм можна покрити нігті і стати на день принцесою, бо ні шнурки зав'язати, ні в душ сходити, ні посуд помити, бо лак одразу перетвориться на гарбуз 😆

📆 Носиться ледве 2 дні

Оцінка: 1/5, не потрібно обманювати себе гарним відтінком 😔

Дякую, що ти прочитала аж до сюди, бажаю тобі натхнення і гарного манікюру 💛

Шукай мене в інших соцмережах, підписуйся та став вподобайки 🌼