Ксенія 💫

Культовий відтінок М.А.С 808 FAUX.

Культовий відтінок М.А.С 808 FAUX.

Вітаю! Хто хоч раз не замислювався про покупку будь-якої губної помади від відомого американського бренду М.А.С? Так от і я колись свою мрію втілила в життя, відтоді це мій базовий відтінок на довгі роки вже.

Об'єм : 3 гр (повнорозмірна версія).

Виробник: Торонто, Канада.

Помада високопігментована, володіє ніжною, щільною, оксамитовою текстурою, яка створює м'яке невагоме покриття на губах, не розтікається за контури, не забивається у складочки, надаючи губам додаткового об’єму та насичуючи яскравим відтінком, викликає захоплені погляди оточуючих.

Помада кремова, з легким саниновим відблиском. Не сушить губи. Досить щільна, тому потреби в нашаровуванні для насиченості кольору взагалі немає. Вона лягає відразу на губи однорідно та покриває їх без "проплешин".

Пігмент передається прекрасно.

Якщо бажаєте зробити ефект легкого тонування своїх губ, то на свотчі продемонструвала настільки вона пластична та якого ефекту можна досягти.

Відтінок насправді може служити базовим для дуже багатьох: адже #808 FAUX при різному освітленні грає різними барвами : на сонечку він теплий, іноді навіть з персиковим або ж нюдовим підтоном; звичайний пасмурний день - це брудно-рожевий (щось схоже на пильна троянда), холодний.

Відтінок одночасно дуже цікавий та складний.

Також хочу відмітити, що дана помада прекрасно носиться без додаткового контура олівчиком (усі фото без нього), я взагалі її малюю майже з закритими очима і ніколи це не виглядає некомільфо. Не розтікається.

На губах помада «носиться» дуже комфортно, навіть із перекусами вона не зникає повністю. І що цікаво, її можна підправити, не прибираючи залишки, і вона нашарується не комкаючись.

Скільки вона витримає на губах? На мені майже всі помади держаться досить довго( їжу зараз не враховуємо)-годин 6 точно. Перед цим я завжди зволожую губи, аби продукти для губ трималися та наносилися краще і вуста мали гарний вигляд!

Сподіваюсь була корисною.

З повагою, Ксенія ✨