Missmili

LN Pro Liquid Brow Soap

LN Pro Liquid Brow Soap
LN Pro Liquid Brow Soap
LN Pro Liquid Brow Soap

🍒🍒🍒🍒На заміну не дуже вдалому гелю для брів від Maybelline я вирішила спробувати мило для брів.Колись схоже мило для брів я вже мала,але в твердому варіанті,його треба було спершу намочити потім набрати на щіточку і тільки потім нанести на брови,такий варіант мені не дуже сподобався,бо занадто багато дій,а про мило від Ln Pro чула багато позитивних відгуків тому обрала саме його,ну і зацікавив формат рідкого мила для брів

🍒Так що ми маємо

Пакування доволі скромне і дешеве,кришечка зовсім хлипка,кожен раз коли їм користуюся зається що ось-ось зламається в руках.За пакування 2/5

Сам засіб прозорий,без якогось явного запаху,щіточка дуже тоненька,набирає достатньо продукту,але користуватись доволі зручно

Висихає на бровах за 2-3 хв

🍒Фіксація хороша,брови лежать так як їх вклали,але не залізобетонно,брови на дотик м‘які,але зафіксовані.Відмічу що засіб стійкий,зранку нафарбувалась і до вечора брови тримали форму)

5/5

🍒Сподобалось що засіб не сушить шкіру на бровах і не стягує,якихось білих слідів,як буває від деяких гелів,помічено не було

Формат мила мені сподобався,їм легко користуватись як звичайним гелем для брів,але фіксує він так сильно як і мило

🍒Засіб сподобався ,тільки упакування трохи підкачало тому 4/5💜

LN Pro Liquid Brow Soap