Solomiia Shapovalova

#Свідомакраса або як обернути свою фобію у збереження довкілля.

#Свідомакраса або як обернути свою фобію у збереження довкілля.

Довгий час маю присутню фобію до хробаків, слимаків, равликів, змій, вужів, і всього, що має схожу форму, рухи тіла та текстуру.🐍🦎🐛🐌🦋

Довгий час тригерили вони мене, ненавиділа всією душею, бували панічні атаки.🤫🤕

Побороти це я не змогла і до сьогодні, але в якійсь мірі змінила ставлення до фобії загалом.😏

Так, вони всі мені і досі неприємні, але це частина екосистеми, тому зараз, замість того щоб бажати їм всім зникнути назавжди, щоб я їх ніколи більше не бачила і не боялась, я просто стараюсь таких жителів нашої планети уникати.😎

Мій радар працює на 100%,тому уникати я можу лише фізично - не мати з ними жодного контакту (мої очі знайдуть їх всіх усюди за лічені секунди😳).

Тепер я їх не ненавиджу, а думаю, що роблю великий вчинок - даю їм всім безтурботно житти😅😂.

Я повністю проти використання великих равликів у косметичних "процедурах" - це взагалі знущання.

Обходжу стороною всіх повзучих, щоб ненароком не наступити на них і не роздусити (це теж викликає у мене паніку).

Я проти того, щоб мій син їх мучив, носив у дім, ковиряв палкою.

Моя місія навчити його, що це важливі жителі нашої землі і всієї екосистеми, тому не потрібно їх нищити і позбавляти їхнього дому, обмежувати їхнє пересування, і тим більше не вбивати.

Допис може здатись жартівливим, але думаю насправді я роблю гарну справу✊🏻👍🏻