Hanna Ch

#Свідомакраса

#Свідомакраса

Мій шлях почався з усвідомлення кількості пляшок, які я викидаю кожного місяця і ця кількість виявилась досить лякаючою. Рішення було досить просте - придбати еко пляшку і зміни відразу стали відчутні. Наступним кроком була заміна газованої води, яку я вживала кожного дня трав'яними чаями. Так вийшло, що від звичайної води мене нудить і саме тому я вимушена була багато років купувати слабогазовану воду, і додому, і на вихід. Перейшовши на трав'яні чаї, я отримала неочікуваний результат - стан шкіри значно покращився. З того моменту я замислитись над тим, що ще я можу змінити у своєму побуті без дискомфорту. Порахувала кількість спонжів, які витрачаю за тиждень і таки вирішила спробувати перейти на багаторазові - хоча до того моменту ця думка викликала у мене супротив. Придбавши перші засоби для комфортного вмивання і зняття макіяжу я була приємно вражена - жодний ватний спонж не давав мені такого якісного і в той же час м'якого очищення без травматизації шкіри. Важко було зробити перший малесенький крок, а вже з наступних склався повноцінний шлях до #свідомоїкраси