YuliHrytskoff

Каучукові френч бази Reglance – ідеальний манікюр без зайвих зусиль!

Каучукові френч бази Reglance – ідеальний манікюр без зайвих зусиль!
Каучукові френч бази Reglance – ідеальний манікюр без зайвих зусиль!

Дуже люблю каучукові френч бази за їх універсальність і практичність! Адже вони можуть бути використані і як камуфляж під французький манікюр, і як основа під кольоровий гель-лак, і навіть як самостійне покриття. У мене в наявності завжди є декілька відтінків таких камуфлюючих баз, але в сьогоднішньому дописі хочу розповісти про каучукові френч бази від українського бренду Reglance, адже в них чудово поєднуються якість, чаруючі відтінки та доступна ціна.

Вид продукції: каучукова френч база для гель-лаку.

Бренд: Reglance.

Класифікація: професійна.

Країна ТМ: Україна.

Виготовлено: в Україні.

Об’єм – 7.5 мл

Ціна – дуже доступна – всього 75 грн.

Красивий матовий флакон чорного кольору, виготовлений із непрозорого світлонепроникного скла. На обороті флакону можна ознайомитися з офіційною інформацією про продукт від виробника.

Ковпачок матовий пластиковий, зручний, закручується дуже щільно – навіть якщо флакончик буде зберігатися горизонтально, база не пролиється. На верхівці – етикетка з номером відтінку бази.

Пензлик синтетичний, широкий, зріз прямий – таким дуже зручно прокрашувати у важкодоступних місцях – під кутикулою і в зоні бокових валиків; ворсинки в пензлика охайні, рівно підстрижені, не стирчать.

Склад. Вже традиційно, характеристику будь-якого косметичного засобу я розпочинаю з аналізу його складників. Проте, у випадку з засобами для покриття нігтів це робити немає сенсу – апріорі такі засоби не можуть мати природнє походження чи бути корисними. Для мене в даному випадку важливе одне – щоб база/гель-лак не містив шкідливих чи токсичних речовин, які можуть викликати алергію або ж завдати шкоду здоров’ю. У випадку з френч базами Reglance – виробник зазначає, що продукція бренду виготовлена з високоякісних матеріалів з використанням європейських компонентів, а також безпечна у випадку потрапляння на шкіру. Забігаючи наперед, скажу, френч бази алергії чи подразнення у мене не викликали.

Консистенція у френч базах Reglance – якраз те, що потрібно! Вона середньої густини, не розтікається, до того ж, чудово самовирівнюється, не залишаючи ні «залисин», ні розводів – такою базою дуже легко працювати і робити вирівнювання! База дуже легко розподіляється по нігтьовій пластині та не пузириться.

Структура бази дуже ніжна, напівпрозора – при перекритті нігтя в один тонкий шар покриття буде виглядати напівпрозоро, але рідний пігмент нігтя перекриє. А при нанесенні бази в два шари з вирівнюванням - нігтьова пластина перекривається повністю, вільний край при цьому просвічуватись не буде.

Запах в френч базах традиційний гельлаківський, трішки різкуватий, але в роботі особисто мені не заважає.

Сушаться бази стандартно – 1 хвилину у гібридній лед-лампі на 48 w. Якщо ж у вас уф-лампа – базу варто сушити не менше 2х, а краще – 3х хвилин – так надійніше (особливо у випадку перекриття трішки товстішим шаром з вирівнюванням). Бази у лампі не печуть.

Носиться френч-база чудово - без сколів, відшарування плюс/мінус стандартні три тижні, тобто від корекції до корекції.

Знімається база абсолютно безпроблемно як спилюванням, так і шляхом розмочування.

Як я уже зазначала на початку свого допису, у мене дані френч бази у двох чарівних відтінках - 02 і 04. Кожен із них по-своєму красивий, але обидва відтінки дуже ніжні і гармонійні. Далі розповім більш детальніше про кожен із них.

Дуже ніжний та універсальний відтінок – світлий молочно-бежевий, пудровий, напівпрозорий. Ідеальний нюд. Підійде для будь-яких подій – чи то в офіс зі строгим дресс-кодом, чи то на весілля, чи на романтичне побачення.

Так виглядає даний тон на нігтиках (база нанесена в один шар з вирівнюванням). В два шари - перекриває нігтьову пластину повністю.

Мій улюблений відтінок! Пастельний рожевий з дрібним-дрібним сріблястим та золотавим шимером. Надзвичайно ефектно дивиться!

А так виглядає база на нігтях. Як і на фото з попереднім відтінком - база нанесена в один шар з вирівнюванням (виглядає напівпрозоро, але ну дуууже красиво). В два тонких шари перекриває нігтьову пластину повністю. Блистить нереально!

На нігтях середнього та безіменного пальців - база у відтінку № 2, на інших пальцях - №4. Нанесено в два шари. Цей же манікюр на першому центральному фото.

скажу, що френч базами від Reglance я дуже задоволена! В них маса плюсів – легко наносяться, самовирівнюються, не розтікаються та не пузиряться, чудово носяться від корекції до корекції, а також дуже універсальні – можуть бути використані і в якості камуфляжу під французький манікюр, і в якості бази під гель-лак, і як самостійне покриття. А ціна на них – більш ніж доступна! Звичайно, рекомендую!