Angelina Knf

#Свідомакраса

#Свідомакраса

#Свідомакраса Для мене, щоб досягти свідому красу та соціальну відповідальність в споживанні, є декілька секретів, які допомагають зменшити негативний вплив на навколишнє середовище. Перше, що я намагаюся робити, це використовувати натуральну косметику, тому що більшість звичайних косметичних засобів містять шкідливі хімічні речовини, які можуть негативно впливати на наше здоров'я та довкілля. Замість того я вибираю натуральну косметику, яка не містить токсичних речовин і виготовлена з природніх інгредієнтів. До речі інгредієнти, такі як олія чайного дерева, лавандова олія, алое вера та кокосова олія, мають відновлюючі властивості та не містять токсичних речовин, що є дуже важливо.

Ще, що для мене важливо, це відсортовування відходів та переробляння їх. Так як відсортовування відходів допомагає зменшити кількість відходів, які потрапляють на сміттєзвалища. І дуже цінно, що наші бренди переробляють відходи.

Та саме головне з чого потрібно всім нам розпочати це підтримувати БІЛЬШЕ екологічних брендів.