katebondarrrenko

Класний контуринг тепер не проблема☺️

Класний контуринг тепер не проблема☺️

Шукала продукт «все-в-одному». Такий формат точно мені по-душі: не потрібно мати окремо і контур, і бронзер, і рум‘яна, і хайлайтер. Все необхідне зібрано в одному невеликому футлярі, який зручно брати з собою аби за необхідності оновити макіяж будь-де та будь-коли.

Упакування середньої якості, дуже не вистачає дзеркальця.

Продукт містить, як я згадувала вище, контур холодного відтінку, хайлайтер, рум‘яна та бронзер.

Контур - любов любовна з першого нанесення. Не рижить (для цього є бронзер😂), не пилить, не лягає плямами, легко наноситься та тушуєтьмя. Його можна легко нашарувати, за необхідності, без остраху перебільшити з ефектом.

Хайлайтер - дуже достойний, він достатньо яскравий, проте не містить великих блискіток, що надає шкірі ефекту полірування.

Рум‘яна - трішки не мій колір. Досить яскраві, мають в собі блискітки та пильні. Моя порада - струшувати пензлик та бути обережним/обережною у нанесенні.

Бронзер - та сама історія. Я не фанатка засмаги, можливо у літню пору буду користуватися ним частіше.

В цілому палетка гідна уваги, хоча б заради контуру, який за короткий час вже встиг мені полюбитися. Інші продукти стануть непоганим доповненням до колекції.

Тому оцінка 7 із 10.

Класний контуринг тепер не проблема☺️
Класний контуринг тепер не проблема☺️
Класний контуринг тепер не проблема☺️
Класний контуринг тепер не проблема☺️
Класний контуринг тепер не проблема☺️
Класний контуринг тепер не проблема☺️