Julia

Огляд на помаду Pat McGrath Matte Trance Lipstick в відтінку Elson-2

Огляд на помаду Pat McGrath Matte Trance Lipstick в відтінку Elson-2
Огляд на помаду Pat McGrath Matte Trance Lipstick в відтінку Elson-2
Огляд на помаду Pat McGrath Matte Trance Lipstick в відтінку Elson-2
Огляд на помаду Pat McGrath Matte Trance Lipstick в відтінку Elson-2
Огляд на помаду Pat McGrath Matte Trance Lipstick в відтінку Elson-2

Отже, важкий, якщо казати про вагу самої помади. А якщо коректніше, то футляра, бо самої помади стандартні 4 грами. Разом з футляром вага становить 35 грамів. Так, це не гантеля, але до порівняння, помада M. A. C Matte Lipstick важить 20 грамів. Сам футляр глянцевий, тож готуйтеся його нескінченно витирати або сприймати це більш філософськи як те, на що ви не можете вплинути і жити з неідеальним з відбитками пальців футлярі. Ковпачок закривається щільно настільки, що доведеться докладати трішки сили, щоб відкрити помаду. Футляр прикрашений золотистого кольору губами, для когось це занадто вигадливо, для когось буде додатковим плюсом для вибору помади як яскравого аксесуара. Залишаю на ваш розсуд.

А що по характеристиках? Це дуже пігментована матова яскраво-червона помада. Якщо її трішки розтушувати, то побачимо, що вона нейтральна в базі, та потребує лише одного тонкого шару для перекриття кольору губ. Проте в залежності від освітлення відтінок може казатися то теплішим то холоднішим. Якщо будете декілька шарів, то буде виглядати неакуратно. Текстура сухувата, проте не відчувається пластиліном. Знаю, що багатьом дівчатам не подобається віддушка в косметиці, проте тут немає взагалі ніякого аромату. Зрізом-краплинкою зручно окреслювати контур губ, помада нікуди не намагається втекти, не утворюється біла смуга на стику губ. Трішки вибілює зуби. На склянці залишає сліди, але ледь помітні, тож каву або коктейль с подружками зможе пережити. Щодо повноцінного обіду, то не можу дати чіткої відповіді, бо в мене не одна помада не витримує цю подію. Проте знаю, що деякі леді можуть будь-яку страву з’їсти та залишити макіяж губ незайманим (якщо можна так сказати). Як на мене, це якась магія. Чи сушить ця помада губи? Ні. Чи зволожує вона губи? Звісно, ні! Але готуйтеся, що якщо у вас є на губах лущення, то помада може їх підкреслити. Тож я рекомендую підготувати ваші губи перед нанесенням цієї, як і будь-якої іншої матової помади. Вважаю, що більшість знають, що будь-який ваш улюблений бальзам допоможе вам у цьому, проте може хтось навіть не замислювався над цим.

В каруселі фото вдень у похмуру погоду, при штучному освітлені та розтушована база.

Огляд на помаду Pat McGrath Matte Trance Lipstick в відтінку Elson-2
Огляд на помаду Pat McGrath Matte Trance Lipstick в відтінку Elson-2
Огляд на помаду Pat McGrath Matte Trance Lipstick в відтінку Elson-2

Подивимося помаду на губах.

Мої губи не дуже пігментовані, рельєфні, контур не чіткий та є асиметрія.

Демакіяж безпроблемний за допомогою міцелярної води, може залишити легкий тінт, проте не дуже помітний.

Невже без недоліків? Куди ж там. Ціна. Я купувала цю помаду в тестері, бо віддавати повну ціну моя зелена подружка не погодилася. На офіційному сайті ви побачите ціну 39$. Але кажуть, що у Пет часто бувають якісь акції с більш гуманним цінником.
Та це не все. На жаль, стік в моєму екземплярі хитається. Ні, він не випадає із футляра, але я відчуваю оце «колихання» коли фарбую губи. До того як заказати цю помаду я прочитала безліч відгуків та хочу сказати, що мій випадок не поодинокий. І, як на мене, то це непристойно для помади за таку ціну, навіть за ціну тестера.

Які висновки? Ви не відчуєте, що це якась унікальна червона помада, тому що зараз широка палітра помад в будь-якому сегменті від бюджетного до люкса. Проте, не дивлячись на недоліки, помада мені сподобалась, бо вона насичена, стійка та комфортна на губах. Тож якщо вас не відлякує ціна, то спробуйте. В мене є бажання спробувати ще деякі відтінки цього бренду.

Можливо я щось упустила в огляді, що могло б вас зацікавити, тож питайте!