Алакоз Ірина

#СВІДОМАКРАСА

#СВІДОМАКРАСА

Довкілля …як багато чуємо ми це слово .Та як мало людей замислюються над тим ,наскільки воно є важливим для кожного з нас .Довкілля оточує нас скрізь - зелена трава ,квітучі дерева ,тварини ,комахи ,вода та повітря .Та чи задумувались Ви хоч раз над тим ,який між нами -між людьми та навколишнім довкіллям існує тісний та взаємодоповнюючий зв’язок.І коли цей зв‘язок порушується існує вірогідність втратити все те прекрасне ,що нас оточує .І більш того ,цей процес вже запустився і набирає шалених оборотів .Зникають багато видів тварин ,комах і рослин ,які створюють єдину нашу екосистему.Висихають ставки та невеличкі водоймища ,міліють озера та річки . Моря змінюють свою солоність ,та стають не такі сприятливі для багатьох морських мешканців .Зменшується кількість лісових насаджень -і від цього вже страждають лісові мешканці та зменшуються їх чисельність та популяції.А які великі обсяги шкідливих промислових забруднень та відходів ,які потрапляють у воду -яку ми з Вами потім п‘ємо ;потрапляють у повітря -і ми з Вами цим дихаємо ;у землю -на якій вирощуються сільськогосподарські культури до нашого з Вами столу .Список завданої шкоди оточуючому довкіллю можна продовжувати ще довго …Наприклад ,чого вартує розширення міст та їх урбанізація без правильного підходу .

Потрібно раз та назавжди зрозуміти ,що Ми з Вами і є частинкою всього живого ,що нас оточує .Люди і навколишнє довкілля -це єдина та нероздільна система ,яка працює нерозривно.І якщо зміни почалися а довкіллі -це неодмінно зачепить людство та проявиться не з кращої сторони для всього живого ,що нас оточує -від дерева до глобальних природніх процесів …На жаль …Щоб зрозуміти до якого результату це може призвести -тоді уявіть нашу Землю без дерев ,трави ,згине основна маса тварин ,рослин,висохнуть водойма і стане дефіцит прісної води та чистого повітря ..І це ще не вся картина ..

І тільки коли кожен з нас зрозуміє масштаби свого впливу на довкілля ,зрозуміє наскільки все залежить тільки від нас -і почне робити перші кроки у краще майбутнє -то і тоді світ зміниться на краще 🌿🐾🌺 Повірте ,що кожен з нас зробить велике діло ,якщо долучиться до свідомого ставлення до довкілля .Тільки разом Ми велика сила та запорука прекрасного майбутнього для нас та наступних поколінь .Наша планета на даний час дуже потребує нашої допомоги ❤️

Краса -це надзвичайна річ ,яка наділена якоюсь невидимою магією ✨І жінки всього світу надзвичайні у своїй красі .А краса навколишнього світу наче огортає нас своєю красою та робить кожного з нас ще красивішими 😉 Отримавши таке замкнуте коло ,розумієш, що наша краса та краса нашого довкілля річ нерозривна та взаємопов‘язана .Тому з турботою про нашу планету ,я з задоволенням поділюся своїми правилами та звичками .А якщо бути точнішим ,це мій стиль життя .І це мій стан душі і мені подобається дбати про оточуюче мене довкілля .🙂

  • Стараюся вибирати косметику з чистим складом -без продуктів нафтопереробки .

Нажаль ,дуже багато виробників косметики задля приємного тактильного ефекту додають у свою продукцію мікропластик та силікони .Засіб чудово наноситься ,дуже приємний -але при змиванні мікрочастинки пластику вже не несуть користь довкіллю ,потрапляючи у природнє середовище (вода,земля)

  • Вибираю органічну косметику .При змиванні вона не буде шкодити довкіллю .Та принесе більше користі для тіла та чи волосся .
  • Вибір косметики ,яка не тестуються на тваринах .Думаю тут не треба пояснювати ,про страждання тварин під час тестування .
  • Дуже люблю продукцію у скляних баночках -це екологічно та завжди можно багаторазово примінити пусту тару .
  • Мінімізувала використання косметики в цілому -тільки необхідне та для конкретної потреби .Стараюсь не купувати бездумно ,для заповнення душевної пустоти чи в стані куражу )))А потім не знаєш навіщо тобі стільки всього 😄
  • Торбинка ✨Я вже не один рік ходжу по крамницям тільки з нею (або ж двома),та стараюсь мінімізувати покупку поліетиленових пакетів .
  • Сортування мусору -то велика річ) Який потім переробляють і виходить правильне використання -не одноразове .
  • 8. Завжди дбаю про чистоту на природі .Якщо приїджали на відпочинок на природу -завжди прибирали сміття і своє ,і якщо хтось насмітив перед нами .Повинно бути правило :„Насмітив-прибери )“

  • Любіть себе .Любіть та турбуйтеся про довкілля ,яке навколо нас ❤️❤️❤️ Любіть природу -і вона відповість Вам своєю неймовірною красою та своєю багатоцінністю.😉 🌿🌺