Olga Voronova

#свідомакраса

#свідомакраса

Зізнаюсь, ранковий душ моя вразлива тема, бо я обожнюю стояти під потоком гарячої води зранку, в ідеалі хвилин 15. Боже, скільки разів я запізнювалась через це🤦🏻‍♀️

Дистанційне навчання зробило ситуацію ще гірше, адже слухати лекцію можна будь-де.

Я така з дитинства, моя бабуся завжди казала, що виросте берізка))

А про кількість кремів для тіла я замовчую, бо то «неприлічно»

В тих випадках, де доречно мати один універсальний продукт, я оберу його. Наприклад помада може слугувати тінями, румянами та помадою. Бачила, що є універсальні пігменти, як unico) Чекаю, коли хтось напише відгук😊

Але це працює не завжди, тому пріорітет це не потреба.

  1. Це гучне слово, але ж в якійсь мірі так і є. Біля мого дому стояв металевий коробок для пляшок пластикових. Але що робити не з пляшками? Засіб з-під шампуню, кондиціонеру, мийного засобу. Яка його доля? І чи дозволено помити банку та також переробити?

Обожнюю. Коробки, пакети, навіть стаканчики з-під кави, особливо крафтові.

Дівчата, признавайтесь, хто ніколи не викидає папір коли отримує посилку від make up? Я - ніколи. Застосувань- безліч.

Якщо придбати більший об‘єм, то ціна буде менше, кількість пластику також менше.

Капсули для прання, улюблений кондиціонер або пачка рису, який найсмачніший з шматочком вершкового масла. Де є можливість, придбаю великий об‘єм.

Бо я свідома? Ні. Бо я їх не люблю. Пакет з пакетами це жах. Будь-який використовується як пакет для сміття в першу чергу. А продукти краще потроху, щоб помістились в руки, ніж пакет. Леді поважного віку під під’їздом завжди знають, що в мене на вечерю, улюблений йогурт, коли чекаю гостей)))

Екосумка? Чудово, але екосумка з екосумками потроху повторює долю пакетів.

Може їй підійде, і вона використає з задоволенням. Я таким чином знайшла свій кондиціонер для прання. Їй не підійшов аромат, бо його майже не чути.

Добре, я маю як погані звички, так і хороші) Тут потрібен баланс та бажання, деколи можливості🤍

Дякую за увагу!