krutoguuz

#Свідомакраса

#Свідомакраса

Після мого вступу до вищого навчального закладу в Польщу в 2018, мій світ перевернувся. Вже тоді в Європі сортували сміття, зменшували кількість споживання пластику, і я задумалася чому в нашій країні таке не популярне.

І виряшила світ починається з тебе. Відмовилася по можливості від пластику та мінамлізувала кількість споживання його до мінімімуму.

Перейшла на багаторазові опакування, шопери, вощанки, торбинки для овочів або взагалі коробки. Почала свідоміше обирати речі для покупки, щоб було мінімум опакувань, які треба буде прийти та викинути вдома. Одяг також почала ретельніше обирати, щоб вдягнути максимум разів, а не , щоб річ просто лежала та пилилася в шафі. Також почала надавати перевагу колекціям з рециклінгу або секондам.

Нажаль, в Україні мало свідомих людей! Багато хто викидає сміття на обочинну з вікна машини, хтось йде на пікнік і залишає все після себе, викидать сміття в річки та інші водойми, тим самим в майбутньому шкодячи собі та майбутнім поколінням. Це дуже сумно....

Дуже хочу, щоб все більше людей були свідомими, сорували сміття, не брали мільйон безглуздих пакетів в магазинах, здавали речі на переробку і тд.

Дуже тішить коли бренди приймають упакування на переробку, коли люди щоб створюють повтороно, це неймовірно. Свічки в старих пляшках, колекції з вже вживаного джинсу, колекції одягу з клаптиків тканини, додають в посилки водорозчигнні наповнювачі або паперові та багато іншого. Вже частіше почали з'являтися смітники з поділом сміття в торгових центрах та інших магазинах, але нажаль. в більшості його потім просто вивозять все на одне сміттєзвалище. Тоді це все просто не має сенсу.

Стосовно косметики, часто баночки використоакю повторно, для подорожей або щобю дати якийсь продукт спрообувати подружці, хіба це не круто?)

А як ви відноситеся до #Свідомоїкраси?

шопер набагото стильніше від целофанового пакету!!!!