wowmom

Коротко про лінійку Garnier з вітаміном С. Що сподобалося, що не дуже, і як засоби вплинули на шкіру

Коротко про лінійку Garnier з вітаміном С. Що сподобалося, що не дуже, і як засоби вплинули на шкіру

Привіт, красуні!

Ось і я, на минулому тижні, отримала на тестування класний бьюті-бокс, в якому знаходилися майже всі засоби лінійки Garnier з вітаміном С.

Я не буду довго розписувати, яка гарна коробка, яке класне пакування, і все інше, адже ви, напевно, вже це і так бачили. До того ж, саме цей бокс неможливо купити у вільному доступі - тільки продукти, які в ньому знаходяться.

Тож, просто скажу: "Дякую всім, хто причетний до його створення. Я отримала задволення, коли отримала коробку".

Краще поговоримо про те, що там було цікавого, і чи варто воно вашої уваги.

Коротко про лінійку Garnier з вітаміном С. Що сподобалося, що не дуже, і як засоби вплинули на шкіру

Вже багато років, я купую класичну міцелярну воду Гарн'єр, з рожевою кришкою, і вона мене повністю влаштовує. Вона класно змиває макіяж, не викликає подразнень, і в неї немає різкого запаху.

Тобто, міцелярка робить свою роботу, і робить вона це гарно.

Оновлена версія з вітаміном С має всі ті ж самі характеристики, окрім віддушки. Тут вона досить яскрава, і може підбішувати. Мені аромат чимось нагадує запах чистячого порошку Гала з лимоном.

Склад міцелярної води я не розбираю, адже я не хімік.

Є теорія, що її не потрібно змивати з обличчя, та я цього не раджу робити: все таки ПАВи, ароматизатори, і т.д., краще сполоснути хоча б звичайною водою, а краще пінкою або гелем, щоб спати спокійніше.

Цей гель я сама купувала більше мясяця назад, тому в боксі отримала "запасну банку".

Мені подобаються вмивалки від Гарн'єр, і я декілька разів брала версію з гіалуроновою кислотою, яка мені справді дуже подобалась.

Гель для вмивання в вітаміном С виявився для мене гіршим за "свого брата", адже по-перше, після нього я відчуваю сильну стягутість шкіри, по-друге - у нього також, як і у міцелярної води, дуже виражена віддушка, а я таке не люблю.

Проте, залишки макіяжу гель змиває чудово, та він дуже економічний. За місяць використання двічі на день, в мене залишилось більше 2/3 всього флакону, тож запевняю, що гелю вистачить на 4-5 мясяців точно.

Я не скажу, що я фанат тканинних масок, адже в мене просто немає на них часу, але було цікаво протестувати маску Garnier.

В неї ідеальна форма, яка гарно приліпає до обличчя, вона дуже добре просочена кремовою есенцією, що також дуже класно.

Поки тримала маску, шкіру трошки пощипувало.

Залишки есенцїї потім розтерла по всьому обличчю та шиї.

Маска мені сподобалася, адже після використання, залишилися лише приємні відчуття: зволоження вистачило на весь день, без додаткових засобів.

Вона не залишила після себе надмірної липкості, тому зверху можна сміливо наносити макіяж.

В цілому, як такий собі б'юті ритуал - маска має місце бути.

Для чистоти експерименту, весь тиждень, я наносила сиворітку так, як рекомендує виробник, тобто без тоніка, на суху очищену шкіру.

Вона має густу консистенцію, та легкий аромат.

Сиворітка гарно вбирається, і після використання відчуття сухості моментально проходить.

На все обличчя потрібна повна піпетка засобу.

Я знаю, для того, щоб оцінити, як впливає сиворітка на стан шкіри, потрібно більше часу, але мені здалося, що вона непогано вирівнює загальний тон, та невелює шелушіння. Особливо я це побачила на своїй проблемній зоні кола носа.

Сиворітку "закривала" рідним гелем для обличчя.

Я люблю гелеві текстури, особливо коли спекотно. До цього я пару разів купувала гель від Гарн'єр, тільки з гіалуроновою кислотою.

Версія з вітамином С - для мене особисто мало чим відрізняється.

Гель легко розподіляється, та після вбирання, на шкірі залишається липкість. Мене це не дратує, адже тональний крем все одно лягає добре.

Гіперзволоження від цього засобу не має, але якщо не хочеться перенавантажувати шкіру - варіант класний, і, повторюсь, для влітку він буде незамінним

Мені 30 років, в мене шкіра нормального типу, з ознаками сухості.

Жоден із засобів в мене не виклакав запалень, алергічних реакцій та не забив пори.

В цілому, враження від серії з вітаміном С позитивні, але є деякі нюанси:

- міцелярна вода гарно змиває макіяж, але має різкий аромат;

- гель для вмивання добре очищує шкіру, але після нього хочеться як можна швидше нанести догляд;

- тканинна маска маска має чудове лекало, вона досить добре просочена есенцією, але це не той засіб, який я буду купувати на постійній основі;

- сиворітка приємна у використанні, знімає сухість та вирівнює тон, але треба більше часу, щоб оцінити її потенціал;

- зволожуючий гель не дає інтенсивного зволоження, але буде гарним помічником у теплий період року.

Дива не сталося, але досвід цікавий:-)

Дякую всім за увагу!