Yuriivna 🌸

Інтенсивне зволоження волосся від La'dor

Інтенсивне зволоження волосся від La'dor

La'dor ти справді подаруєш моєму волоссю 100% зволоження?

Корейський бренд дуже популярний серед блогерів,що розповідають про волосся.Це піар хід чи ознака якості?Давайте розбиратися!

Перше моє знайомство,почалося ще у 2020 році,тоді я придбала на сайті Makeup шампунь та кондиціонер.Я прочитала гарні відгуки та вирішила купити ці продукти.Перше враження було приємним,потім я вирішила придбати олію від La'dor і вона припала мені до душі)

Щодо зволожуваючої маски Eco Hydro LPP Treatment,то вона стала обов'язковим складником мого догляду за волоссям.Я використовую її один раз на тиждень,чергуючи з поживною маскою(від іншого бренду).

La'dor Eco Hydro LPP Treatment призначена для сухого та пошкодженого волосся.Моє волосся жирне на корінні та сухе на кінчиках.

Маска має ненав'язливий запах,білий колір,легко наноситься та розподіляється.Для більш кращого ефекту я розчісую волосся спеціальним гребінцем,але тільки кінчики,на коріння маску не наношу.Далі закутую волосся в тепло і залишаю на 20-25 хвилин,після чого ретельно змиваю її.

Волосся стає розсипчастим,гладким,м'яким на дотик,слухняним та добре зволоженим.

Недоліком для мене є те,що маска важко виходить з туби,треба докласти зусилля,але цей недолік не зрівняється з численними перевагами.

Якщо Вам було цікаво-ласкаво прошу до моєї сторінки,де я розглядаю інші товари та ділюся своїми враженнями)