wowmom

Не панацея, але з цим маслом краще ніж, без нього. Головне - не користуватися часто!

Не панацея, але з цим маслом краще ніж, без нього. Головне - не користуватися часто!
Не панацея, але з цим маслом краще ніж, без нього. Головне - не користуватися часто!

Привіт, красуні!

Кожна блондинка знає - для того, щоб волосся виглядало добре та не ламалося, треба як слід за ним доглядати. В арсеналі обов'язково повинен бути якісний шампунь, бальзам та маска, термозахист, і флюїд або масло для волосся.

Масло наноситься, як останній штрих в укладці, щоб захистити кінці від пересихання, та воно надає додаткового блиску по всій довжині.

Сьогодні хочу розказати про засіб, яким користуюся вже більше року (бо воно просто нескінченне) - Matrix Oil Wonders Indian Amla.

Не панацея, але з цим маслом краще ніж, без нього. Головне - не користуватися часто!

Об'єму 150 мл вистачає на дуже довге, адже на все волосся потрібно буквально 2-3 порції.

І я ніколи не економила його - можу навіть чотири рази натиснути на дозатор.

Масло має приємний східний запах, який, навіть шкода, не лишається на волоссі.

Масло Matrix - то не совсім масло.

Я хоч і не люблю розбирати склад продукту, але тут на перших місцях стоять силікони (до яких в мене претензій нема), а на третьому місці - спирт, і ось з приводу цього, я маю, що сказати.

Просто я помітила, що якщо сильно часто я ним користуюся, то взагалі не отримую ніякого ефекту. Мені навіть здається, що кінці стають гірше виглядати.

Тобто коли я вперше спробувала масло, мене дуже вразив результат, і я його наносила кожний день. Так от на другий день після миття, кінчики прямо стирчали у різні сторони.

Я грішу саме на спирт у складі.

Тепер, для щоденного догляду, я використовую інший зволожуючий засіб.

Виробник рекомендує декілька способів використання:

1. Наносити масло, як маску, перед миттям голови;

2. Додавати масло в свій кондиціонер;

3. Як завершальний етап укладки.

Я пробувала всі способи, але, чесно - зупинилася лише на останньому.

Я його наношу, після миття, по всій довжині, особливу увагу приділяючи кінцям.

Масло абсолютно не жирнить, і не обтяжує.

Воно додає волоссю блиск, і облегшує розчісування.

З кінчиками "вау-ефекту" не сталося, але з маслом краще, ніж без нього.

Точно можу сказати, що плутаються вони менше.

Підводячи підсумки, хочеться сказати, що Matrix Oil Wonders Indian Amla - класний доглядовий засіб, який пом'якшує волосся, робить його блискучим, але, якщо ним користуватися часто, воно може сушити, тому з ним обережніше.

Куплю чи я ще раз? Можливо) Але поки що воно мені навіть набридло, адже за два роки використання, в мене ще 1/3 флакону залишилось:-)

Дякую за увагу!