Lito L'estrange

Peace, Love & Juicy Couture - улюблений весняний аромат

Peace, Love & Juicy Couture - улюблений весняний аромат

Купляючи цей аромат, я повелась на "обгортку": рожеві китиці, шарм у вигляді пацифіка, бірюзові намистини виглядали дуже привабливо. І флакон з чарівною "кришталевою" кришечкою, його просто хочеться взяти у руки. Естетика хіппі, яку використав виробник в оформленні, виглядає гламурною і привабливою.

Я трохи боялася цього парфуму заочно. Адже бренд Juicy Couture має певну репутацію: наприклад, саме він популяризував серед голівудських зірок плюшеві спортивні костюми, які потім стали дуже популярними. Переживала, що аромат буде кітчевим або незграбним. А він виявився ніжним, легким і дуже весняним.

У мене флакон 30 мл з однією китицею, шармом і намистинами. Він трохи відрізняється від флаконів 100 мл з промо-фото. Коробочка не менш мила за флакон. Назва теж перегукується з гаслами хіппі.

Peace, Love & Juicy Couture - улюблений весняний аромат

Аромат Peace, Love & Juicy Couture збентежив заявленими нотами. По факту виявився трохи простішим і свіжішим, аніж очікувала, і це його перевага.

Піраміда:

  • Початкові ноти: гіацинт, червоне яблуко, лимон, листя смородини.
  • Ноти серця: жасмин, жимолость, липовий цвіт, магнолія, мак
  • Кінцеві ноти: корінь іриса, листя пачулі, мускус.

Серед перших акордів, які покликані заглушити запах спирту, дійсно можна відчути різкуваті фруктові та зелені ноти і гіацинт. Далі гіацинт залишається головною нотою, яку підтримують легкі квіткові акорди. Якщо пофантазувати, можна придумати липу або жасмин, але чесно - я їх тут не розрізняю.

Це гіацинтовий аромат з легкою нотою зелені. Трошечки, зовсім трошечки кислуватий.

Щодо пачулі у базі. Ця нота легка і зовсім не лякаюча. Думаю, саме через пачулі можна відчути деякий натяк на резину та мильність. Та й сам гіацинт має специфічний запах, який подобається не всім.

Аромат мені заходить. Він нетривіальний, легкий, свіжий і весняний. Ніжний, зовсім неагресивний, юний і не звучить дешевим. Хіппі - це стан духу, тому парфум можу уявити на жінці будь-якого віку. Особливо, якщо вона ще не вивчила фрази "Старість - не радість" і "45 - баба ягідка оп'ять".

Уявляю його і на школярці, яка у розстібнутому пальто й босоніжках йде вулицею десь у передмісті Лондона. І на прихильниці панку, яка хоче виглядати особливо. І на тьоті, що у джинсах та з рюкзаком чимчикує на роботу у проєктну контору - це про мене.

Мені 42, ношу аромат на вулицю й на роботу. Так, жартую іноді про помідорчики на городі (і навіть намагаюсь вирощувати), а з однолітками стібаюсь про список кіно, що буду дивитись на пенсії. Але мені комфортно в Peace, Love & Juicy Couture. Цей парфум точно не про вік.

Він мене навчив не сприймати бренди шаблонно і не боятися спробувати щось, навіть якщо це щось викликає упередження.

Аромат тримається довго, особливо на одязі - відчуваю на тканині до декількох днів. Користуюсь ним у вітряному квітні, як зараз, та у прохолодному травні. На літо щось не заходить, але на жару краще взагалі не пахтитись (imho).

Кому рекомендую: прихильницям свіжих парфумів, духу свободи, гіацинтів та красивих флаконів.

Кому ні: любителькам солодких, східних, гурманічних та пудрових ароматів.