MAXIMOVA🌷

Вау-бокс від Garnier🌱 РОЗПАКОВКА

Вау-бокс від Garnier🌱 РОЗПАКОВКА

Дякую Мейкап за вашу роботу та Garnier за такий щедрий пакунок❤️ Це насправді величезна, важка коробка в якій аж 10 повномірних різнопланових продуктів, які точно будуть в нагоді кожній дівчині!

Чоловіка задіяла в якості штативу😅 його коментарів не чути але повірте, він був вражений вмістом та його кількістю, як і я.

Хто любить котиків, відео з Зевсом тут https://club.makeup.com.ua/looks/8811/

Тонкою лінією крафтова коробка та її дизайн продовжує еко тему свідомої краси, про яку ми робили дописи та багато інформації перейняли одна в одної🤝 Вона доволі міцна (донька одразу забрала її собі для іграшок) її приємно тримати в руках. Вкладеним зеленим папером було приємно пошуршати.

Я користувалась тільки двома засобами представленими в коробці. Багато інших хотіла спробувати. Далі по порядку.

Дизайн цих баночок вирізняється на поличках в магазині. Моя рука неодноразово тягнулась їх подивитись, і от тепер я маю можливість їх затестити🥰

  • Маска: з дуже приємним ароматом кавунчика🍉 та цікава тим, що має три способи застосування.
  • Баночки з шампунем та бальзамом ополіскувачем схожі на йогурти, і недарма зверху на кришках є напис «не ковтати». Це певно для таких кадрів, як мій чоловік😂😂😂 які не сильно розбираються в тих баночках😅
  • Крем для тіла: приємно пахне, поки наносила тільки на руки то зволожив гарно👌

Чудово знімає макіяж, без віддушки.

Засіб до якого я спершу приглядалась з недовірою, та моїй шкірі він сподобався і виявився класною базою під макіяж. Про нього писала тут https://club.makeup.com.ua/post/8748/

Ніколи не користувалась, цікаво буде порівняти з тим, що користуюсь давно.

Дуже їх люблю. Що правда для губ ніколи не використовувала. Буде новий досвід та відгук💋

Я тестувала гель від Garnie з вітаміном С. Він мені сподобався, тому маю здогадку, що і з цим гелем ми подружимось😉

Гарний додаток з цікавою інформацією.

Я щаслива, вітаю переможниць конкурсу та бажаю всім успіху