Hrystja_

Детальний відгук про бокс Garnier #свідомакраса

Детальний відгук про бокс Garnier #свідомакраса

З Garnier я знайома ще зі шкільних років, коли не було інтернет магазинів, було мало вибору. І тепер я б точно не звернула увагу на цю косметику. А дарма...

Спочатку розказую про те, що дуууже сподобалось, прямо в яблучко.

Крем для дуже сухої шкіри тіла з олією авокадо і омегою 6. Розбив мою думку про те, що всі креми липкі, жирні і утворюють плівку. Він абсолютно не липкий, гарно поглинається, супер запах ( Кокос теж від нього шаленіє). Інколи використовую для рук. Реально класний крем.

Гель для обличчя з вітаміном с. Він настільки прозорий, що його в танці не видно😅. Ультралегкий, швидко поглинається. Мені не липкий. З ним шкіра дійсно сяюча, здоровіша.

Детальний відгук про бокс Garnier #свідомакраса
Детальний відгук про бокс Garnier #свідомакраса
Детальний відгук про бокс Garnier #свідомакраса
Детальний відгук про бокс Garnier #свідомакраса

Перед тим я начиталась поганих відгуків, і була впевнена, що мені це абсолютно не підійде.

Але мені підійшло все, ідеально.

Шампунь гарно промиває волосся, класний запах, який відчутний ще на другий день ( тепер розумію, чому на пляшці великий знак "не ковтати"😅). Волосся гладеньке, блискуче, немов кашемір. Єдине, що тут мега багато піни, але вона добре змивається.

Те ж саме бальзам і маска. Про обʼєм не скажу, бо він в мене є завжди

Він тут дуже сильний, мені нагадує той колишній...і бентежить мене ще хвилин 10🙄. Сам гель класний, гарно очищує, використовую зранку. На літо це топ

Тому тут багато опису не треба.

Міцелярка- гарно виконує свої функції, нею користувалася вже.

Антиперспірант... теж багато хто знає. Єдине, тут дуже класний ніжний запах, який я чую ще деякий час.

Тканинну маску подарувала мамі, бо я не люблю такого типу масок🫢. Їй підійшла, гарно зволожена шкіру.

Маска для губ. Я не люблю тканинних масок, але саме для губ -для мене новинка. Вирішила спробувати. Це одноразова акція. Щоб вона мені була конче потрібна...ні. Ефекту вав теж не було. Те саме може бути від бальзаму для губ🤷🏻‍♀️. Але рада, що мала можливість спробувати.

P. S. Дякую makeup за можливість відкривати для себе щось нове🤗