Anna GOLD

Масажер-трансформер⚙️ для посиленя кровообігу шкіри голови

Масажер-трансформер⚙️ для посиленя кровообігу шкіри голови
Масажер-трансформер⚙️ для посиленя кровообігу шкіри голови
Масажер-трансформер⚙️ для посиленя кровообігу шкіри голови

В мене нещодавно з'явилась дивна промлемка, частина шкіри голови стала менш чутлива. Я деякий час чекала, а потім вирішила якось діяти і

  1. для початку придбала гарну щітку для волосся з натуральною щетиною дикого кабана і пластиковими тонкими прутиками (розчісує і також за бажанням можна пошкрябати трохи голову і розігнати кров.)))
  2. Вибрала цю масажку-трансформер для шкіри голови.
  3. Придбала шампунь проти випадіння волосся, тобто тей,що трохи буде пробуджувати шкіру голови і сприяти приливу крові і росут волосся.
Масажер-трансформер⚙️ для посиленя кровообігу шкіри голови
Масажер-трансформер⚙️ для посиленя кровообігу шкіри голови
Масажер-трансформер⚙️ для посиленя кровообігу шкіри голови

Ну про шампуньку і щітку я вже розповідала,тому зараз про масажер.

Мені сподобався цей масажер, ефективність відчувається після кількох днів регулярного використання на сухе волосся з кокосовим маслом або алоє вера. Подумала , може ці засоби допоможуть якось і можливо вони посприяли покращенню. Користувалась масажерем 2 в 1 не розділяючи. Пробувала розділяти. В середині не гумовий,як шипи навколо, а пластмасовий гребінець з пальчиками. (твердувато,але теж для різноманіття масажу піде)

  • Виснови :
  1. Штука прикольна.
  2. Результат дає. Потроху відновлює кровообіг у шкірі голови
  3. Процедура по нечутливій шкірі трохи неприємна, а по нормальній шкірі голови все ок.
  4. Массаж на сухе довге волосся простіше , ніж на мокре намилене шампунем волосся. Ну думаю з кротким волоссям проблем взагалі не буде і процедура буде дуже приємна і дієва ще й як пілінг шкіри голови.

Рекомендую кожному спробувати аналог такого масажера для голови як заради лікування, так і заради нових відчуттів і прцедури в індустрії СПА😉👍