MAXIMOVA🌷

Фанатки Ельзи будуть пищати від захвату!❄️

Фанатки Ельзи будуть пищати від захвату!❄️

Спрей для волосся та гель поклали в сумку для басейну і ці баночки не залишаються непоміченими! Часто чую від інших дівчаток «мама, дивись Олаф!!!», «там Анна!», «я теж таке хочу»😁

Тому однозначно рекомендую такий набір для подарунку доні, племінниці, хрещениці…

Фанатки Ельзи будуть пищати від захвату!❄️
Фанатки Ельзи будуть пищати від захвату!❄️
Фанатки Ельзи будуть пищати від захвату!❄️
Фанатки Ельзи будуть пищати від захвату!❄️

Приємні кольори та малюнки на етикетках відповідають мультику, їх приємно тримати та розглядати. Давайте далі розглянемо кожен продукт поближче.

На його етикетці красується Ельза. Він гарно піниться, добре промиває волосся. Ніяких нарікань не маю.

Тут нас зустрічає Олаф. Гель прозорий, знову ж таки гарно піниться. Дитина ним з задоволенням користується. Не протікає.

Тут ще одна головна героїня мультику - Анна. В характеристиках виробник заявляє, що спрей забезпечує зволожувальну та пом'якшувальну дію, робить пасма слухняними під час розчісування та додає додатковий блиск. Так як я вже сказала спрей ми беремо в басейн, щоб використовувати після хлорованої води. Не бачу від нього супер ефекту, але допомагає розчесати та надіюсь зволожує)) Розпилювач працює гарно.

Нажаль упакування не збереглось, та можете подивитись на нього на сайті. Була гарна коробочка сріблястого кольору з головними героями. Всередині круглий плоский флакончик з водою ніжно фіолетового кольору. Щодо запаху - я не вмію їх описувати, донці подобається. І аромат парфумів перегукується з усіма вище згаданими продуктами.

Рекомендований вік для всих засобів 3+