Alina_Demchenko

Бокс від Garnier: що у коробці ?

Бокс від Garnier: що у коробці ?
Бокс від Garnier: що у коробці ?
Бокс від Garnier: що у коробці ?

Я була дуже рада, коли мені позвонили з Мейкапу і розповіли про те що я отримую бокс. Я давно хотіла протестувати деякі засоби з боксу, але трохи не розуміла логіки трьох міцелярок. Як же я була вражена, коли в перших відгуках на бокс, я побачила трохи інше наповнення. І воно було набагато крутішим )))

Бокс від Garnier: що у коробці ?
Бокс від Garnier: що у коробці ?
Бокс від Garnier: що у коробці ?

Ще на моменті, коли я його забирала с пошти, мене вразило на скільки він важкий. А коли я розпакувала його, я дуже зраділа такій коробці. Бренд продумал все : від коробки до кольорового паперу, яким прикрашен бокс.

З цього подарунку, я була вже знайома з міцеляркою ( в мене стоять дві на половину повні , бо це моя класичная міцелярка) та с гелем для обличчя ( він був у минулому боксі) .

Перше що я протестила - це гель для вмивання. Я читала про нього допис і вже після тестування можу сказати : ВІН ДІЙСНО КРУТИЙ. Шкіра м'яка, не пересушена і гарно очищена.

Єдине що тормозить моє тестуванная - я захворіла і наразі не дуже в силах для бьюті процедур. Але с кожним днем мені все краще і тому чекаю моменту, коли протестую всю серію для волосся.

Доречі, я ось що помітила : Мейкап та Гарньер поклали у бокс, все що потрібно для долгяду. Тут є і засоби для волосся, тіла і обличчя. Це ідеальний стартовий набір )))

Дуже дякую за такий крутий подарунок )))

P.S Я розумію чому на шампуні наклейка не ковтати - пахне просто фантастично. Наче якась жуйка з ароматом кавуна. ХОВАЙТЕ ВІД ДІТЕЙ !!!