Milans

Флюїд-спрей для волосся, з термозахистом ❤️

Флюїд-спрей для  волосся, з термозахистом ❤️

Замовила після того, як спробувала мініатюрку. Почну з того що у мене виходить розпилювати засіб вуаллю як заявлено в описі. Якщо у вас не виходить то спробуйте гарненько збовтати, і натискати максимально сильно та швидко, подалі відводьте руку з флакончиком. Додам фото (гортайте внизу) як розпилює, видно не дуже але це все що мені вдалося вигадати 😂

Тепер до самого засобу, як на мене то він чудовий, мені потрібен захист при сушінні феном, таких засобів в мене багато але кожний гарний по своєму. Консистенція кремова наче молочко для тіла, запах приємний, волосся після нього мʼяке, поки що як не намагалась але переборщити не вийшло, тому це теж як на мене є плюсом 💓

За іншими засобами помічаю що як трохи переборщити то волосся трохи жорстке, звісно бо залишилось багато засобу на ньому, а цей флюїд десь діваєтся 🤷🏻‍♀️ ))) також хочу додати що саме перше що я наношу на волосся після миття це трохи улюбленої олії, а вже потім інші засоби, можливо це не правильно але в мене своє бачення на цей рахунок 😃

Флюїд-спрей для  волосся, з термозахистом ❤️
Флюїд-спрей для  волосся, з термозахистом ❤️