Alina Addams 💃🏻

Моє волосся стає занадто сильним й незалежним та погано піддається укладці 😂

Моє волосся стає занадто сильним й незалежним та погано піддається укладці 😂

🤷‍♀️Моя історія використання твердих шампунів почалася випадково.

🤔Подруга в мене запитала, що я думаю про тверді шампуні (я їх ніколи раніше не використовувала), а я з впевненістю відповіла, що нічого цікаво в них не бачу 🙈

🧼І тут мені дарують натуральний шампунь ручної роботи (на жаль не з MakeUp і ще не Vins)...
В загальному мені "той" шампунь сподобався (волосся виглядало повним сил), але я не могла змити його теплою чи підкисленою водою і я не про день, другий, я про місяці.
🥵Він вимагав кип'ятку, а для мене це нестерпно мити волосся у дуже гарячій воді (плюс наскільки я знаю і трихологи не радять таке робити).

😎Тому я вирішила, що треба шукати, щось інше.

🌱Таким чином, переглядаючи MakeUp я знайшла Vins. Там були пробники різних твердих шампунів з гарним складом і картонним пакуванням.
💎Придбавши їх я була неймовірно задоволена, бо це саме такий твердий шампунь, який підійде сучасній пані зі швидким ритмом життя.

Зараз поясню чому...

😤Той інший шампунь ще до MakeUp це просто пекло, бо доводилося або змивати кип'ятком, або ходити зі злиплимся волоссям. Бо виробник обіцяв, що через кілька місяців стане краще.
😂 Але ж як це вписати в сучасне життя, як ходити куди завгодно з таким волоссям (коли воно після миття гірше ніж до).

📢Тому пропоную вашій увазі мій досвід з Vins на MakeUp:

* На волоссі неслухняному жирному біля коренів та сухому на кінчиках.

1️⃣ Пакування та аромат:
Дуже тішить картонне пакування та просто зводить з розуму аромат ефірних олій, вся кімната наповнюється цим неймовірним запахом.

2️⃣ Досить легкий та зручний у використанні. Непотрібно занадто гарячої води, довжелезного періоду адаптації й інших страждань.

3️⃣ Волосся виглядає здоровим та повним сил.
Тепер трохи інформації від людини з неслухняним волоссям жирним біля коренів та сухим на кінчиках⤵️
❕Мені подобається коли моє волосся схоже на рівне блискуче шовкове полотно, але твердий шампунь настільки його наповнює силою та здоров'ям, що моє волосся шалено і хаотично закручується й погано піддається укладці.

✅Для тих, хто хоче більш комфортне знайомство з твердими шампунями ніж моє рекомендую придивитися до Vins.

Моє волосся стає занадто сильним й незалежним та погано піддається укладці 😂