Анастасія Фоміна

Мій еталон краси❤️🫂#mymummakeupclub

Мій еталон краси❤️🫂#mymummakeupclub

Моя мама для мене ще з дитинства була найкрасивішою жінкою у світі.Я завжди бачила як вона регулярно змінювала зачіску і ретельно стежила за нею,як робила макіяж кожен ранок,не зважаючи на те,чи йде вона кудись чи ні.Саме вона познайомила мене зі світом краси та привила любов до косметики ,навчила мене доглядати за собою і найголовніше завжди вчила любити себе такою якою ти є.Мама з дитинства казала,що я маю добре виглядати і доглядати за собою перш за все для себе самої,а не для когось.Вона відкрила для мене світ макіяжу ,коли мені було 11,тоді в мене з'явилися перші тіні і блиск.В підлітковому віці я стала справжнім фанатом косметики і купляла її доволі часто,а мама спостерігала за тим,як я стаю на шлях створення свого ідеального макіяжу.Були періоди доволі яскравих макіяжів на кожен день,були і яскраві помади на свята ,а мама лише повторювала-головне,щоб ти подобалася собі ,а інші потерплять.Це доволі банальний вислів,але дуже цінний і правильний як на мене.Напевно для мене той самий секрет краси,яким поділилася мама-це любов до себе і абсолютне прийняття.Тепер ставши дорослою,я купую мамі косметику,рекомендую ,що саме краще обрати та відкриваю для неї світ нових продуктів декоративної косметики та косметики по догляду за собою .Але ніколи не забуду як ми з мамою разом робили маски з якихось продуктів,ополіскували волосся якимось відварами,щоб воно менше випадало і пізнавати світ косметики разом.

Любіть себе будь якою,з будь яким кольором помади,з зачіскою чи без і пам'ятайте,що красивою треба бути перш за все для себе(і не тільки зовні)❤️