wowmom

Мамуля, як же тобі зі мною було важко:-) #mymummakeupclub

Мамуля, як же тобі зі мною було важко:-) #mymummakeupclub

Привіт, красуні!

Напередодні Дня Матері, хочеться розповісти про найголовнішу жінку в своєму житті.

Вона для мене, як найкраща подруга, я ділюся з нею майже всіми своїми переживаннями, і вона завжди мене підтримує.

Я пам'ятаю, як раніше мама фарбувала дуже гарні чорні стрілки олівцем "Чарівниця". Це той, який треба було наслюнявити:-)

І я мріяла, що навчуся робити так само) Начебто вийшло!

Також я пам'ятаю свій підлітковий вік, де кожен мій макіяж був свожий на бойовий. Чорні очі обведені як-небудь зверху та знизу, сірі металеві тіні майже до брів. Мабуть, коли вона мене бачила, то трохи здригалася) Але жодного разу не застявляла вмитися (це робив батько:-)))

А потім в мене почалися експерименти з волоссям: червоне, фіолетове, рожеве. Мама завжди казала, що я дуже гарна, хоча інколи родичі мене критикували. Дякую їй за те, що занижувала мою самооцінку.

Зараз мама не фарбується від слова зовсім. Не хоче.

Але раз на місяць, я приїїзджаю до неї її стригти, фарбувати волосся, роблю корекцію брів та ламіную вії. Не дарма я стільки часу навчалася на майстра бровіста та перукаря:-) До речі, з її підтримкою. Мені дуже приємно робити маму гарнішою.

Хоча вона в мене і так найкраща і найкрасивіша.

Обійміть свої матусь, і скажіть їм, як сильно ви їх любите.

Дякую за увагу 😘