wowmom

Все у хазяйстві згодиться! #свідомакраса

Все у хазяйстві згодиться! #свідомакраса

Привіт, красуні!

Звичайно, хочу подякувати команді Make Up Club за чудові конкурси, і можливість виграти класні подарунки.

Багато засобів з цієї коробочки мені добре знайомі, адже я купую їх не вперше, тому я рада, що тепер в мене є деякій стратегічний запас)))

Що ж, ділюся враженнями детальніше.

Все у хазяйстві згодиться! #свідомакраса

До свого сорому, саме ці дві позиції, я поки що не тестувала.

Поясню чому...

Губи в мене зараз в нормальному стані, і оцінити маску на повну в мене не вийде. Я хочу подивитись, як вона буде працювати, коли будуть шелушіння.

А маску для обличчя я поки тримаю, тому що тестую серію з вітаміном С. Я навіть нічну сиворітку купила для повної картини. Хочу через місяць оцінити результат.

Я зараз користуюся таким гелем, адже він мені дістався у минулому боксі. Що я хочу сказати: він класний!

Якщо нанести тонер, сиворітку, а потім цей гель, шкіра почуває себе прекрасно, без відчуття пирога. Пори він мені не забив, інших неприємностей не викликав. Він після себе залишає липкуватий фініш, але на нього досить добре лягає тональна основа.

Цей гель гарний для теплої пори року, тому я рада, що він в мене:-)

Дезодоранти від Гарн'єр я купую не вперше, і не в останнє. Головне - що вони виконують свою роботу, а саме захищають від запаху поту.Саме цей антиперспірант мені сподобався. Цілий, 12-годинний активний робочий день він витримує десь на 4 з 5.

Також в нього приємний нейтральний аромат, який не перебиває запах парфумів.

Цей гель я купувала вже втретє. Він класний, адже в нього приємний нейтральний аромат, він гарно змиває залишки макіяжу, і, особисто мені, шкіру не сушить. Гіалуронова версія мені підійшла більше за гель з вітаміном С, що досить дивно.

Ох, це однозначно бестселер бренду!

Я не пам'ятаю, скільки пляшек вже використала до цього. Може 20:-)

Міцелярна вода гарно змиває макіяж, не шипить очі, має ненав'язливу віддушку.

В мене з нею проблем ні разу не виникало.

Це один із тих засобів, які купувала, купую і буду купувати.

От чого ніколи не пробувала - так це кремів для тіла Garnier.

Велика банка, в якій знаходиться засіб приємної не жирної консистенції, з приємним запахом, та який гарно зволожує шкіру, не залишаючи плівку.

Вбирається швидко, та класно пом'якшує.

Чудовий варіант на будь-яку пору року.

Це те, що я боялась тестувати найбільше, адже в мене пошкоджене волосся, і, як правило, мені підходять тільки засоби для реконструкції, або глибокого зволоження.

Перше, що хочеться відмітити, це класний бадьорий аромат кавуна, з легкою хімозною нотою. Віддушка, в принципі, приємна, і не дратує.

Я використовувала ці засоби так: спочатку мила волосся шампунем, потім наносила на 3 хвилини маску, змивала, а вже потім, на 2 хвилинки - бальзам.

І що хочу сказати - волосся виглядало добре! Тобто ніякої соломи на голові я не побачила.

Так, по відчуттям, силіконів не достатньо, але є об'єм, волосся приємне на дотик, і кінці не стирчать у різні сторони.

В цілому, я задоволена лінійкою, і для різноманіття, кавунова серія вписується у мій догляд.

Все у хазяйстві згодиться!

Жодного провального засобу для себе я не виявила, і з задоволенням буду користуватися всіма продуктами з коробки!

Дякую за увагу 😘