wowmom

Холодний блонд без фіолетових пасм! Шикарний шампунь для нейтралізації жовтизни.

Холодний блонд без фіолетових пасм! Шикарний шампунь для нейтралізації жовтизни.

Привіт, красуні!

Для мене блонд - це про експерименти.

Використовуючи різні тонуючі засоби, можна перевтілюватись хоч кожен день.

В мене є мус для надання теплого віддінку волоссю, шампунь, який додає рожевий пігмент, але якщо мені хочеться більш холодного блонду - я беру Matrix Total Result So Silver.

Холодний блонд без фіолетових пасм! Шикарний шампунь для нейтралізації жовтизни.

Об'єму 300 мл вистачає надовго, тому що віддіночними шампунями рекомендується користуватися не частіше одного разу на тиждень. Якщо користуватися частіше, він може підсушувати довжину (я цей факт не перевіряла, але якщо читати відгуки, то можна зробити саме такий висновок).

Спосіб використання простий: намочити волосся, нанести та вспінити шампунь, і витримати його 3-5 хвилин.

Більше часу немає сенсу тримати, тому що він справляється і за такий короткий час.

Шампунь має виражений насичений фіолетовий колір, та досить специфічний запах. Не скажу, що він неприємний, але і квітами не пахне... Мене не дратує, і благо, на волоссі не залишається.

Шампунь гарно промиває волосся з першого разу. Воно стає м'яким та розсипчатим. Шкіру голови не сушить, лупу не провокує.

Деякі відтіночні шампуні грішать тим, що роблять пасма фіолетовими або синіми. В таких шампунях забагато пігменту, і вони віддають колір. Естель, я пам'ятаю цім грішив, Єльсев, та ще деякі профи.

Matrix у цьому плані відмінник, адже він класно нейтралізаціє небажані теплі відтінки, та робить волосся благородно холодним.

Після шампуню волосся блискуче та слухняне.

Дл речі, на частоту миття ніяк не впливає - два дні голова в нормальному стані.

Тому я можу порадити Matrix So Silver всім блондинкам.

Дякую за увагу!