Филонова Алеся

Holika Holika Moisturizing Petit BB Cream

Holika Holika Moisturizing Petit BB Cream

Привіт👋

Сьогодні розповім про свою знахідку, це зволожуючий ВВ крем від популярного корейського бренду Holica holica .

Має звичайну упаковку , пластиковий тюбик в біло-голубих відтінках, був захищений в заводській плівці, обʼємом 30 мл.

Цим ВВ кремом користуюся доволі часто, особливо коли дуже поспішаю, адже крем наноситься дуже легко та швидко, гарно тушується.

Відтінок нейтрально-бежевий, з жовтуватим підтоном, для моєї світлої шкіри підійшов.

Із плюсів:

+гарний нейтральний тон

+ доволі непогано перекриває недоліки шкіри (маю проблемну жирну шкіру, перекриває покрасніння, та гарно вирівнює тон), наноситься не як маска, шкіра наче дихає, але краще наносити бʼюті блендером, створюючи легке невагоме покриття, якщо наносити руками буде дуже щільно, та важко для шкіри.

+ за рахунок гіалуронової кислоти у складі добре зволожує шкіру ( після використання пілінгів, користуюся саме ним, так як він перекриває всі лущення шкіри)

+ некомедогенний (нових висипань не зʼявилось)

+ стійкість

+ найголовніший плюс для мене це наявність СПФ 30, на весну/літо цей крем підходить

Із мінусів прийшло тільки на думку це:

- через те що в мене жирний тип шкіри, на сонці обличчя виглядає дуже блискучим, наче нанесла хайлайтер на все лице ( тому необхідно припудрювати і все буде ОК)

- трохи зкатується в носогубні складки, але знову ж таки пудра на допомогу

Отже, за свої кошти це топ варіант на кожен день👍

Всім дякую 🌸

Holika Holika Moisturizing Petit BB Cream
Holika Holika Moisturizing Petit BB Cream
Holika Holika Moisturizing Petit BB Cream
Филонова Алеся
1
Підписники
0