Pilirina 💛💙

Fanola? Ніколи 🙅‍♀️

Fanola? Ніколи 🙅‍♀️

Моя любов із цим брендом була досить довга, доки я не вирішила замовити САМЕ ЦЮ фарбу, бо, чесно говорячи, не було часу чекати на мою фаворитку з їхньої ж лінії - Fanola No Yellow, на яку вже писала відгук. Жаль, краще б дочекалася посилочку з ЄС. 🙈

Не знаю що вам сказати як блондинка, бо я вже нею не є. Виглядаю зараз наче стара курка з перепаленим пір'ям фіолетового кольору. 🐓

Якщо ще зі спецблондом 12 ряду я змиритися можу, але 12.2 на коренях ( ним фарбую тільки відрослі корені на 9% окислювачі) виглядає не дуже після змиття фарби- жовтий пігмент, якийсь брудний, ледве до 9 рівня дотягнув мій рідний 6-7 рівень волосся.

Fanola? Ніколи 🙅‍♀️

То 10.2 F на 15-звилинному тонуванні 1.5% окислювача зробив з мене шатенку. 🙈 Фіолетову. Плямисту таку, як рись. 🙀

Власне, сама не розумію, чому мене потягло на той F - фіолет. Мабуть, хотілося зовсім трішечки затонувати жовтизну. Але стан волосся тепер жахливий. Фарба неймовірно пекла.

Чесно скажу, це гірше, ніж мас-маркет.

До речі, фото після 2-х змивок шампунем глибокого очищення та маскою з аскорбінової кислотою. Уявляєте, яка я була до?🤦‍♀️

Мій висновок - треба було думати своєю головою і почекати свою, провірену часом фарбу. Поки з Fanola підв'язую, бо щось я розчаровна не так у фарбі, як у своїй бездумності.

Блондиночки, які фарбуються самі спецблондами, підкажіть, будь ласка, якими проф фарбами користуєтеся ви? 🙏