Крістіна

Відновлююча маска Davines Renaissance Circle Hair Mask, яка поверне в життя ваше волосся!

Відновлююча маска Davines Renaissance Circle Hair Mask, яка поверне в життя ваше волосся!
Відновлююча маска Davines Renaissance Circle Hair Mask, яка поверне в життя ваше волосся!
Відновлююча маска Davines Renaissance Circle Hair Mask, яка поверне в життя ваше волосся!

Відновлююча маска Davines Renaissance Circle Hair Mask здатна оживити навіть безнадійні, неживі та зневоднені пасма.

З цією маскою я знайома вже три роки і вона моє порятунок від будь-яких невдалих експериментів над своїм волоссям. Ефект видно вже після першого застосування і твої волосся знову набувають силу і красу, еластичність і блиск.

У складі є олія Бабассу, яка містить дуже високу концентрацію лауринової та міристинової кислот, що має поживні властивості. Воно пом'якшує і робить волосся м'яким і шовковистим.
Жовта глина - 100% натуральна глина, яка допомагає відновити зовнішню структуру волосся, ущільнюючи їх та оздоровлююча.


Маску бажано не використовувати щодня. Я користуюся нею раз на 5 днів. Наношу маску на підсушене рушником волосся на 5 хвилин, потім розподіляю її і на шкіру голови ще на 5 хвилин, і змиваю ледве теплою водою.


Аромат у маски дуже класний і тримається на волоссі на добу. І він не набридає, а навпаки волосся хочеться вдихати.

Рекомендую спробувати маску Davines Renaissance Circle Hair Mask і ваше волосся скаже вам спасибі!

Хто вже користувався нею? Як вам вона?

код товару: 448059